U zásilek dodávaných přepravní společností dochází ke zpoždění expedice. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

NATURO - vysoce kvalitní přírodní krmivo

NATURO - vysoce kvalitní přírodní krmivo

Irská společnost Mackle uvádí prostřednictvím společnosti JUKO petfood na český a slovenský trh svoji superprémiovou holistickou řadu mokrých krmiv Naturo.

Krmivo bylo vyvinuto předními odborníky na výživu, odzkoušeno a s úspěchem uvedeno na domácím trhu. Výpovědi dosavadních zákazníků lze nalézt na webových stránkách: https://www.naturopetfoods.com/en/our-community/testimonials

Nyní je krmivo, které pomáhá udržovat a regenerovat tělo vašeho domácího mazlíčka dostupné i pro české a slovenské zákazníky.

S ohledem na filozofii společnosti a přírodní zdroje je krmivo baleno do 100% recyklovatelných obalů, nemusíte se tedy obávat,že budete zatěžovat životní prostředí.

Níže naleznete krátké představení hlavních výhod krmiva:

- pro psa:


Naturo používá pouze bílkoviny vysoké kvality, které pomáhají vyživovat imunitní systém. Kromě toho důležité vitamíny a minerály podporují imunitní systém a napomáhají každodenní přirozené regeneraci buněk.


Naturo je vyrobeno z vysoce kvalitních blahodárných ingrediencí s přírodní příchutí. Vůně, příchuti a samotná chuť potěší i toho nejvybíravějšího psa.

Krmivo Naturo obsahuje optimální rovnováhu nenasycených mastných kyselin Omega 6 a Omega 3pro podporu zdravé kůže a lesklé srsti, pomáhá také při svědění kůže. Kromě toho jsou vitamíny a minerální látky obsažené v krmivu velmi dobré pro srst a kůži.


Vhodný obsah bílkovin a tuků napomáhá, aby si Váš pes udržel ideální váhu. Krmení Naturo také obsahuje vitamín B-Complex pro podporu zdravé energetické rovnováhy.


Vysoce stravitelné bílkoviny a vlákninapomáhají udržovat zdravou trávicí soustavu. Mimo jiné, jelikož naše krmení je vysoce stravitelné, budou psi produkovat menší a pevnější výkaly.


Rovnováha minerálů a Omega 3podporuje zdravé kosti a klouby. Glukosamin a Chondroitin navíc napomáhají k udržení zdravého fungování kloubů u starších psů.

 

V široké řadě produktů určených pro psy si určitě dokážete vybrat:

V základní variantě pro dospělé psy jsou dostupné balení 400g a 150g:

Speciality:


Ani kočka nepřijde zkrátka. Hlavní výhody krmiva:

- pro kočku:

Naturo používá pouze bílkoviny vysoké kvality, které pocházejí z živočišných a rostlinných zdrojů a pomáhají vyživovat imunitní systém. Kromě toho důležité vitamíny a minerály podporují normální růst a přispívají k tvorbě enzymů a rovnováhy PH.


Naturo do receptur určených pro kočky přidává Taurin, významnou složku důležitou pro zrak, srdeční funkci, tvorbu žluči a reprodukci.


Receptury pro kočky jsou bez obilné, jelikož obilniny často způsobují alergie. Naturo Pěna pro kočky neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě nebo konzervanty a je 100% přírodní.


Vysoce stravitelné bílkoviny pomáhají udržovat zdravý trávící systém. Naturo Pěna pro kočky obsahuje 80% vysoce kvalitního masa. Tento zdroj bílkovin je zásadní pro všechny aspekty růstu a rozvoje jelikož kočky potřebují více bílkovin než psi.


Krmivo NATURO obsahuje optimální rovnováhu nenasycených mastných kyselin omega 6 a omega 3, které podporují zdravou kůži a lesklou srst. Hrají také důležitou roli při hojení zánětu.

 

V řadě pro kočky v balení 85g jsou tyto varianty:


Více informací o krmivu je dostupných v brožuře: zde

Vložte svůj komentář