B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
Doba účinnosti
Povolení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Antiparazitika pro kočky

Jak zbavit kočku blech nebo ochránit před klíšťaty? Způsobů na výběr je několik. V této sekci naleznete přípravky kterými můžete kočku ochránit ať to již bude pomocí spreje, spot-on nebo antiparazitního obojku přímo určeného pro kočky.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Max Biocide Spot-on Cat repelentní kapsle, kočka 5 x 1 ml (12 ks) SLEVA 10 % !CZ!

Skladem > 30
1 529 Kč 1 376 Kč
115 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Predator Ixo Protector s pinzetou

Skladem 29
171 Kč 154 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Fypryst spot-on pro kočky 1 x 0,5 ml

Skladem 23
158 Kč 106 Kč
106 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 33 %

Herba Max Spot-on Dog & Cat repelentní kapky 5 x1 ml (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
1 529 Kč 1 376 Kč
115 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Bolfo 2,5 mg/g kožní sprej, roztok 250 ml

Skladem 4
426 Kč 383 Kč
1 532 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Herba Max Collar Cat repelentní obojek, 42 cm (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 14
765 Kč 689 Kč
57 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Max Biocide Collar Cat repelentní obojek, kočka 42 cm (12 ks) SLEVA 10 % !CZ!

Skladem > 30
841 Kč 757 Kč
63 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Max Protek repelentní fluorescenční obojek, kočka 42 cm

Skladem > 30
78 Kč
Doprava zdarma

Foresto pro kočky a psy do 8 kg 1,25 + 0,563 g

Skladem 2
891 Kč
891 Kč/ks
Doprava zdarma

Max Biocide Collar Cat repelentní obojek, kočka 42 cm !CZ!

Skladem > 30
71 Kč
71 Kč/ks
Doprava zdarma

Arpalit Neo šampon se složkou pro snížení parazitární zátěže a bambusovým extraktem 250 ml

Skladem > 30
193 Kč
772 Kč/l
Doprava zdarma

Arpalit Neo šampon obohacený antiparazitární složkou a bambusovým extraktem 500 ml

Skladem 3
310 Kč
620 Kč/l
Doprava zdarma

Herba Max Lotion repelentní sprej 200 ml

Skladem > 30
138 Kč
690 Kč/l
Doprava zdarma

Max Biocide Powder repelentní pudr, pes a kočka 100 g !CZ!

Skladem > 30
138 Kč
1 380 Kč/kg
Doprava zdarma

Pinzeta plastová na klíšťata na kartě

není skladem
28 Kč
28 Kč/ks
Doprava zdarma

Pinzeta plastová na klíšťata

Skladem > 30
25 Kč
25 Kč/ks
Doprava zdarma

Max Biocide Vapo Gun repelentní sprej 500 ml !CZ!

Skladem > 30
316 Kč
632 Kč/l
Doprava zdarma

Herba Max Vapo Gun repelentní sprej 500 ml

Skladem > 30
316 Kč
632 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata