U zásilek dodávaných přepravní společností dochází ke zpoždění expedice. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

Optimanova: Špičkové krmivo pro psy a kočky s až 75% podílem kvalitního masa

Optimanova: Špičkové krmivo pro psy a kočky s až 75% podílem kvalitního masa

Máte doma pejska nebo kočku a rádi byste svému zvířecímu kamarádovi dopřáli to nejlepší krmivo? Tak by měl jednat každý majitel zvířete, nicméně jen někteří vědí co je pro zvíře skutečně nejlepší. Pokud se vám stalo, že váš mazlíček krmivo odmítá, nezlobte se na něj. Psi a kočky nejsou vybíravá stvoření, ale na druhou stranu moc dobře poznají kvalitu. Vycítí původ surovin a shledají-li, že s nimi něco není v pořádku, krmiva se nedotknou. K nejčastějším příčinám patří vysoký podíl chemických látek (dochucovadel) a nízký obsah kvalitního masa. Jak z toho ven? Přesedlejte na krmivo Optimanova.

Bez moderní technologie by výroba kvalitního krmiva nebyla možná

Krmiva Optimanova vynikají novým autentickým a přírodním konceptem výživy. Výrobce se věnuje vývoji krmiva pro zvířata již několik desítek let a v roce 2011 otevřel nový závod s nejvyspělejší evropskou technologií výroby. Z logiky věci vyplývá, že bez špičkové technologie nelze vyrobit super prémiové krmivo, ale díky unikátnímu systému vstřikování může výrobce pracovat také s čerstvým a nikoliv zmraženým masem a masovými moučkami.

Unikátní složení, které si váš mazlíček zamiluje

Kvalita masa a jeho vysoký podíl v krmivu je vůbec kapitola sama pro sebe. Krmivo pro psa obsahuje až 75 % vysoce kvalitního masa pocházejícího z vybraných farem ve Španělsku. Jde o králičí, kuřecí a lososí maso určené pro lidskou potřebu. Granule jsou sušeny při nízké teplotě tak, aby nedošlo k denaturaci živin citlivých na vysoké teploty. A co se týče dochucovadel, jde o vlastní přírodní receptury, které krmivu dodávají nezaměnitelnou chuť. K dalším složkám patří rýže a brambory, jejichž podíl se liší v závislosti na konkrétních produktech.

Krmiva Optimanova ze 100% přírodních surovin neobsahují žádná uměla barviva, dochucovadla a antioxidanty. Ať už jde o krmivo pro kočku nebo pro psa, spolehněte se na perfektně vyvážený poměr živin.

U nás seženete granule značky Optimanova u výhradního dovozce www.juko-krmiva.cz.

Vložte svůj komentář