B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Krmiva pro psy

V naší nabídce krmiv pro psy najdete granule, konzervy, kapsičky, těstoviny i speciální mléka pro štěňata. Nabízíme krmiva různých značek a kvalit – od základních až po superprémiová, včetně variant bez obilovin, hypoalergenních nebo určených pro specifické potřeby. Výběr přizpůsobíte věku, aktivitě, velikosti i konkrétním potřebám psa. Dopřejte svému psovi chutné, vyvážené a kvalitní jídlo každý den.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Prestige Dog Adult Medium Pork 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem > 30
1 293 Kč 1 092 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 16 %

Prestige Dog Adult Maxi Pork 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem > 30
1 293 Kč 1 092 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 16 %

Prestige Dog Adult Maxi Chicken 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 25
1 192 Kč 1 007 Kč
72 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 16 %

Prestige Dog Adult All Breeds Horse 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 26
1 293 Kč 1 092 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 16 %

Prestige Dog Adult Maxi Salmon 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 11
1 293 Kč 1 092 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 16 %

Prestige Dog Adult Medium Lamb 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 12
1 293 Kč 1 092 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 16 %

Prestige Dog Adult All Breeds Venison (Jelen) 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem > 30
1 417 Kč 1 206 Kč
86 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 15 %

Prestige Dog Adult Medium Chicken 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem > 30
1 192 Kč 1 007 Kč
72 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 16 %

Prestige Dog Adult Medium Salmon 12 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 14
1 293 Kč 1 092 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 16 %

4Dog Mix kuřecí a hovězí, kapsa 100 g 4 pack (13 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
466 Kč 419 Kč
79 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Dog Joy Junior kuřecí v omáčce, kapsa 100 g (24 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
192 Kč 173 Kč
72 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Dog Joy hovězí v omáčce, kapsa 100 g (24 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
192 Kč 173 Kč
72 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Dog Joy kuřecí v omáčce, kapsa 100 g (24 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
192 Kč 173 Kč
72 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Harper and Bone Balíček pro štěně

Skladem 2
518 Kč 440 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

PROPESKO Dog Junior telecí, kuřecí v želé, kousky 415 g

Skladem > 30
30 Kč 22 Kč
53 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 27 %

PROPESKO Dog jehněčí a kuřecí v omáčce, kousky 1240 g

Skladem > 30
56 Kč 49 Kč
40 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 12 %

PROPESKO Dog hovězí a kuřecí v omáčce, kousky 1240 g

Skladem 28
56 Kč 49 Kč
40 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 12 %

PROPESKO Dog telecí a kuřecí v omáčce, kousky 1240 g

Skladem > 30
56 Kč 49 Kč
40 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 12 %
/seznamapi/postdata