799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Pomáháme

Děkujeme všem zákazníkům JUKO petfood, kteří přispěli Ellince a umožnili jí tím o kousek lepší život.  
Vybraná částka 39 830 Kč umožnila Ellince absolvovat speciální neurorehabilitace, díky kterým posiluje celé tělíčko, začíná lépe držet hlavičku a má lepší oproru na ručičkách. 
Moc všem děkujeme za pomoc, nesmírně si vaší přízně vážíme.

Rodiče Ellinky

 

Pomáháme Kočičí oáze

Kočičí oáza je domovem pro opuštěná a nemocná zvířata (aktuálně 230 koček a 11 psů). Zakladatelkou je paní Irena Novotná, která se péči o zvířata věnuje již od roku 1993. Veškerou práci vykonává zdarma a ve svém volném čase. Nemá žádné zaměstnance a jedinou pomocí je práce dobrovolníků. Provoz azylu je finančně náročný, zejména pokud jde o výdaje za krmivo a veterinární péči. Většinu finančích potřeb hradí ze svých rodinných příjmů a z příspěvků dárců.

Rozhodli jsme se pomoci a tuto možnost nabízíme i Vám. V rámci Vaší objednávky máte možnost učinit dar Kočičí oáze (tuto možnost naleznete přímo v nákupním košíku).

Děkujeme 

JUKO petfood :-)

 

Kočičí oáza kočky    Kočičí oáza útulek    Kočičí oáza kočka   

 

 

Příběh Kočičí oázy

Paní Irena Novotná byla svědkem bídy a strádání zvířat žijících na ulici. Rozhodla se jim pomoci a poskytla jim útočiště u sebe doma. V roce 2004 se přestěhovala na venkov, aby zvířatům umožnila pobyt venku na zahradě a v prostorách rodinného domu. Pro kočky postupně vybudovala na zahradě rozsáhlý areál.

Zaměřuje se na péči o nemocná a zraněná zvířata bez domova či opuštěná malá koťata, která by bez pomoci venku zemřela. Zvířátka se do azylu dostávají ve zbědovaném stavu a je potřeba se jim nepřetržitě věnovat. Jsou dehydratovaní, začervení, zablešení a také bohužel s dalšími jinými, více i méně vážnými chorobami a psychickými problémy způsobenými špatnými zkušenostmi s lidmi. V Kočičí oáze poskytujeme všem zvířátkům domov, lásku, podporu a veterinární péči tak, aby se mohli vrátit zpět do běžného života. Pomáháme jim najít domov, ve kterém budou moci šťastně a spokojeně žít.

Více o Kočíčí oáze zde.

 

Kočíčí oáza Kočka v pelíšku    Kočičí oáza Kočka