B2B
X

Pomáháme

POMÁHÁME KOČIČÍMU ÚTULKU ALFONZ ÚMONÍN 
 
Útulek Alfonz Úmonín založila v roce 2015 skupina dobrovolníků, kterým není lhostejný osud bezprizorních koček. které potřebují pomoc. Jedná se především o kočky opuštěné, nechtěné, nemocné. Tyto kočky často potřebují akutní veterinární péči. Jiným stačí dostatek krmiva a základní péče v podobě odčervení a vakcinace. Některé kočky jsou velmi vystrašené a u nich je zapotřebí trpělivost a dost času, aby našly důvěru k lidem.
 
Cílem útulku Alfonz Úmonín je kočky uzdravit, umazlit a najít jim hezký domov.
Momentálně mají v péči 45 koček. Některé zde zústávají na trvalo, z důvodu různých zdravotních handicapů. Pro tyto kočky vybudovali speciální místo s venkovním výběhem, aby si mohly dojít na sluníčko. Nejvíce mají koček s cerebelární hypoplazií - tyto kočky trpí ztrátou motoriky a při chůzi se houpají.

Rozhodli jsme se pomoci a tuto možnost nabízíme i Vám. V rámci Vaší objednávky máte možnost učinit dar útulku Alfonz Úmonín (tuto možnost naleznete přímo v nákupním košíku).

Děkujeme 

JUKO petfood :-)

 

 

 

PODĚKOVÁNÍ :-)

Děkujeme všem zákazníkům JUKO petfood, kteří přispěli v rámci své objednávky na pomoc Ellince Bednaříkové.
Vybraná částka 97.777 Kč umožnila Ellince absolvovat speciální neurorehabilitace a pomohla jí tak ujít další kus cesty ke zlepšení.
Děkujeme JUKO petfood a rodiče Ellinky ❤️
 
Děkujeme také zákazníkům, kteří přispěli na Kočičí oázu Holubice, a to v částce 39.750 Kč.  
Díky Vám bylo možné nakoupit léky, krmiva a potřeby pro opuštěné kočičky bez domova.
Moc všem děkujeme za pomoc. JUKO petfood
 
Děkujeme zákazníkům, kteří příspěli na útulek Vořískov, a to v částce 36.550 Kč.
Z těchto peněz byla uhrazena pejskovi Filipovi operace močového měchýře, který měl plný písku a způsobovalo mu to velkou bolest. Část ortopedické operace nalezenému kocourkovi Mikešovi, který měl poraněnou Achillovu šlachu a nemohl pořádně chodit. 
Děkujeme všem, kteří jste přispěli. Voříškov a JUKO petfood :-)
/seznamapi/postdata