B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Hlodavci

Fixační drát pro uchycení napáječky 3 l

Skladem 19
31 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Avicentra Classic Menu Králík 500 g

Skladem > 30
20 Kč
40 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Ham-Stake Ratanové křupavé kuličky XL

Skladem > 30
112 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Ham-Stake Bylinky a větvičky pro morčata 100 g

Skladem > 30
75 Kč
750 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Ham-Stake Bylinkový tunel plněný s měsíčkem 15 cm

Skladem 23
142 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Seno s přídavkem pastináku Limara 2 kg

Skladem > 30
129 Kč 116 Kč
58 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 10 %

Seno s přídavkem červené řepy Limara 2 kg

Skladem > 30
129 Kč 116 Kč
58 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 10 %

Seno s přídavkem měsíčku Limara 2 kg

Skladem > 30
129 Kč 116 Kč
58 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 10 %

Seno s přídavkem mrkve Limara 2 kg

Skladem > 30
129 Kč 116 Kč
58 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 10 %

Seno s přídavkem heřmánku a pampelišky Limara 2 kg

Skladem > 30
129 Kč 116 Kč
58 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 10 %

Seno Limara 140 l (4,6 kg)

Skladem > 30
171 Kč 154 Kč
33 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 10 %

Seno Limara 330 l (11 kg)

Skladem 15
401 Kč 361 Kč
33 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 10 %

Ham-Stake Ovocný koktejl pro hlodavce a králíky 100 g

není skladem
54 Kč
540 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Fixační drát pro uchycení napáječky 1 l

není skladem
20 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Fixační drát pro uchycení napáječky 2 l

není skladem
26 Kč
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata