B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Stáří kočky
Typ krmiva
  • Zobrazit všechny hodnoty
Určení
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty
Velikost balení

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Granule pro kočky

Granule pro kočky představují základ vyvážené kočičí stravy. Suché krmivo je praktické, trvanlivé a podporuje zdraví zubů i správné trávení. U nás najdete granule bez obilovin, holistické, monoproteinové receptury i speciální diety pro kastrované, seniory, koťata či kočky s citlivým zažíváním. Značky jako Amanova, OPTIMAnova, IRONpet nebo Harper and Bone garantují vysokou kvalitu. Přehledně si můžete vybrat dle věku, složení nebo specifických potřeb kočky. Kvalitní krmivo je základ pro dlouhý a spokojený život vašeho mazlíčka – dopřejte mu to nejlepší.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Prestige Cat Adult Chicken 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 24
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Sterilized Chicken 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 17
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Adult Salmon 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 8
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Sterilized Beef 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 11
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

PreVital kočka kastrovaná domácí s krůtím masem 1,4 kg

Skladem > 30
121 Kč 93 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 23 %

Amanova Balíček pro kotě

Skladem 20
458 Kč 389 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Harper and Bone Cat Sterilised divoké hory AKCE 4 x 5 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 15
3 145 Kč 2 832 Kč
129 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Harper and Bone Cat Sterilised divy oceánu AKCE 4 x 5 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 4
3 179 Kč 2 863 Kč
130 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Harper and Bone Cat Sterilised příchutě farmy AKCE 4 x 5 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 7
3 042 Kč 2 739 Kč
125 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Harper and Bone Cat Sterilised čerstvé z trhu AKCE 4 x 5 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 11
3 080 Kč 2 770 Kč
126 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Harper and Bone Cat Adult příchutě farmy AKCE 4 x 5 kg + 2 kg ZDARMA

Skladem 10
2 938 Kč 2 647 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Diamant Cat Micio Losos 15 kg

Skladem > 30
879 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce

PreVital kočka kuřecí 1,4 kg

Skladem > 30
121 Kč 93 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 23 %

PreVital kočka hovězí 1,4 kg

Skladem > 30
121 Kč 93 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 23 %

PreVital kočka tuňák 1,4 kg

Skladem > 30
121 Kč 93 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 23 %

PreVital kočka senior losos 1,4 kg

Skladem > 30
121 Kč 93 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 23 %

RENO Cat drůbeží 2 kg

Skladem > 30
106 Kč 80 Kč
40 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

Amanova Cat Adult White Fish & Quinoa LG 4 kg

Skladem 3
829 Kč
207 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata