B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Kočky

Voskes Cat jelly cups želatinové košíčky s tuňákem a hřebenatkou 6 x 25 g Expirace 10/2026

Skladem > 30
97 Kč 78 Kč
520 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Zlevněné zboží
Sleva 20 %

Diamant Cat Micio Hovězí a kuře 15 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
879 Kč 747 Kč
50 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Chat & Chat stelivo hrudkující 5 kg - Poškozený obal - SLEVA

Skladem 1
91 Kč 77 Kč
15 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

WC uzavřené Cathy Filter, modrá - Poškrábané + chybí klips - SLEVA 30 %

Skladem 1
384 Kč 269 Kč
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 30 %

ZVERLIT zelený hrubá podestýlka 10 kg - Poškozený obal - SLEVA 10 %

Skladem 1
186 Kč 167 Kč
17 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 10 %

Proct-Cat Adult Chicken 19,9 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 1
1 145 Kč 973 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

WC uzavřené Vicky - Ulomený roh - SLEVA 40 %

Skladem 1
332 Kč 199 Kč
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 40 %

Proct-Cat Adult Fish 17,8-18,6 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 3
1 145 Kč 973 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

MIKEŠ Standard hrudkující 5 kg - Poškozený obal - SLEVA 15 %

Skladem 2
72 Kč 61 Kč
12 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Miska keramická dvojmiska 2 x 0,5 l - ODŠTÍPNUTÁ - SLEVA

Skladem 3
166 Kč 141 Kč
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

MIKEŠ Premium bílé hrudkující 7,8 kg - Poškozený obal

Skladem 1
169 Kč 144 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

Miska keramická 0,5 l - Uštípnutá - SLEVA 15 %

Skladem 3
80 Kč 68 Kč
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

ZVERLIT růžový podestýlka super jemná 9,6 kg - Poškozený obal - SLEVA 10 %

Skladem 1
167 Kč 150 Kč
16 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 10 %

ZVERLIT fialový podestýlka super jemná s vůní 9,2 kg - Poškozený obal - SLEVA 10 %

Skladem 1
203 Kč 183 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 10 %

SHELMA Cat losos a treska, kapsa 85 g (4 pack)

Skladem 14
50 Kč 40 Kč
118 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 20 %
/seznamapi/postdata