B2B
X

O společnosti

 
 
Naše zaměření vzniklo z lásky a vášně pro zvířata. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci byli spokojení s nákupem a zvířata jim dobře prospívala. 
 
Společnost JUKO petfood, s.r.o. vstoupila na trh v roce 1996. Je dovozcem, distributorem, prodejcem krmiv a chovatelských potřeb pro psy, kočky a další mazlíčky.
Tento sortiment dodáváme do více než 1700 maloobchodních prodejen v České a Slovenské republice. V současnosti exportujeme naše produkty také do zemí jako je Dánsko, Švédsko, Litva, Polsko, Belgie, Maďarsko, Chorvatsko, Rumunsko a Bulharsko.
 
Chceme našim zákazníkům poskytovat širší sortiment a kvalitnější služby, proto jsme vybudovali úplně nový moderní areál s výrazně větší kapacitou a aplikovali nový WMS systém řízení skladů pro plnou automatizaci a řízení veškerých skladových operací. 
Nově nás najdete v Sokolnicích u Brna, kde je pro Vás k dispozici i maloobchodní prodejna. 
 

 

 

HISTORIE FIRMY

 

1996

V roce 1996 založili Erik Újezdský a Romana Maršalová, tehdy Kosinová, firmu JUKO zabývající se velkoobchodním prodejem krmiv a chovatelských potřeb.

Skladové prostory a jedna z prvních výstav

První sklady Jedna z prvních výstav

1997

Začínáme řešit logistiku vlastním vozovým parkem, abychom dokázali lépe zásobovat širokou síť prodejen.

Jedno z prvních rozvozových aut Jedno z prvních rozvozových aut

2000

Stěhujeme se do větších prostor o velikosti cca 800 m2.

 Rozvozové auto sklad

2001

Začali jsme pořádat dny otevřených dveří zvané JUKO VÍKEND, které se staly na dlouhá léta tradicí.

JUKO víkend JUKO víkend

2004

JUKO získává exkluzivní zastoupení italského výrobce krmiv GHEDA PETFOOD a později španělského výrobce VISÁN INDUSTRIAS ZOOTÉCNICAS pro Českou i Slovenskou republiku.

2007

Zakládáme společnost s ručením omezeným pod názvem JUKO petfood, s.r.o.

2008

Zahájili jsme výstavbu nového areálu v obci Vážany nad Litavou, který poskytuje nejen větší skladovací prostory, ale také kompletní zázemí potřebné pro provoz rozrůstající se firmy.

2009

Kolaudace nové haly a stěhování do nových prostor. Rozšiřujeme obchodní aktivity na dovoz i mimo EU a zakládáme vlastní e-shop. Díky našim obchodním úspěchům začínáme dodávat i do státní sféry (Armáda ČR, Hradní stráž, Městská policie).

Hala Hala

 

JUKO VÍKEND v nové hale

Juko víkend Juko víkend

JUKO víkend Juko víkend

2013

Založena dceřiná společnost LUCKY PET, s.r.o. provozující vzorové prodejny.

2016

LUCKY PET, dceřiná společnost JUKO petfood, s.r.o. prodává svých 8 prodejen síti PetCenter, která se díky této transakci stává naším odběratelem.

2017

K vlastnímu areálu si pronajímáme další dva skladovací prostory a zároveň začínáme plánovat novou výstavbu, pro jejíž účely nakupujeme nové pozemky o rozloze 12 000 m2.

2019

Uvádíme na trh naši novou superprémiovou značku krmiva IRONpet, které je vyráběno z čerstvých regionálních surovin z Jižní Moravy.

 

2020

Naše produkty dodáváme kromě České a Slovenské republiky také do Polska, Litvy,  Dánska, Rumunska, Chorvatska, Rakouska a Maďarska.

2021

Zahajujeme výstavbu zbrusu nového areálu firmy v Sokolnicích.

  

 

2022

Zahájení provozu nového areálu v Sokolnicích, jehož součástí je i maloobchodní prodejna a vzorkovna pro obchodní partnery.

 

 

2023

Uvádíme na český a slovenský trh nové značky Amanova a Harper&Bone od špičkového španělského výrobce krmiv Visán.

 

Také představujeme zcela nové receptury konzerv IRONpet.

 

NAŠE PRODUKTOVÁ VIDEA 

 

 

  

/seznamapi/postdata