B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty
Typ
  • Zobrazit všechny hodnoty
Složení
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Masové pamlsky pro psy

Masové pamlsky jsou skvělou odměnou pro Vašeho pejska. Menší velikost využijete do pamlskovníku při výcviku. 

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Serrano Snack Dog Sardine GF 150 g (10 ks) SLEVA 10 %

Skladem 3
647 Kč 582 Kč
388 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Turkey GF 150 g (10 ks) SLEVA 10 %

Skladem 3
647 Kč 582 Kč
388 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Tapas Snack Dog Lamb with Beef GF 150 g (10 ks) SLEVA 10 %

Skladem 12
647 Kč 582 Kč
388 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Duck GF 150 g (10 ks) SLEVA 10 %

Skladem 3
647 Kč 582 Kč
388 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Senior 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 3
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Salmon & Tuna 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Liver 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 16
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Beef 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Serrano Ham 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Puppies 100g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Lamb 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Dog Turkey 100 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 19
403 Kč 363 Kč
303 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Bozita Dog Snacks Meaty Bites Display GF MIX 70 g (50 pack) Expirace 10-11/26

Skladem 1
3 706 Kč 2 780 Kč
794 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Zlevněné zboží
Sleva 25 %

Drůbeží plátky XXL pack 250 g

Skladem 10
112 Kč
448 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Hovězí masíčka 60 g

Skladem > 30
32 Kč
533 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Lososové plátky 50 g

Skladem > 30
25 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Masíčka s vepřovým, dýní a bylinkami 60 g

Skladem > 30
32 Kč
533 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Masíčka s játry, jablkem a kurkumou 60 g

Skladem > 30
32 Kč
533 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata