B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Zahrada

Máte rádi pobyt na zahradě nebo jen rádi krmíte ptáčky v zimě? v naší nabídce si můžete vybrat ze široké škály krmiv a potřeb pro venkovní ptactvo, potřeb pro zahradničení nebo lapače na obtěžující hlodavce a hlodavce a hmyz.

V nabídce naleznete také bazénovou chemii, kterou využijete během koupací letní sezony.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Lojová koule se semínky síťka 90 g (120 ks)

Skladem > 30
563 Kč 479 Kč
4 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Laguna pH Plus 0,9 kg

Skladem 16
144 Kč
160 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce

Laguna Tester 4 v 1 (10 testů)

Skladem 30
115 Kč 98 Kč
98 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Laguna Quatro tablety 5 + 2 ZDARMA 1,4 kg

Skladem 22
351 Kč
251 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce

Repelent Predator Maxx 90 ml

Skladem 8
293 Kč 264 Kč
2 933 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Repelent Predator FORTE 90 ml

Skladem 14
138 Kč 124 Kč
1 378 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Repelent Predator BIO 150 ml

Skladem 14
316 Kč 284 Kč
1 893 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Lojová koule se semínky XXL 500 g (20 ks)

Skladem > 30
563 Kč 479 Kč
24 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Repelent Predator 3D sprej 300 ml

Skladem 13
388 Kč 349 Kč
1 163 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Repelent Predator 3D mechanický rozprašovač 500 ml

Skladem 18
481 Kč 433 Kč
866 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Predator gel po bodnutí hmyzem 25 ml

Skladem 15
44 Kč 40 Kč
1 600 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 9 %

Repelent Predator 150 ml

Skladem 14
203 Kč 183 Kč
1 220 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Repelent Predator FORTE 150 ml

Skladem 15
215 Kč 194 Kč
1 293 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Krmítko Berry, růžová

Skladem 6
491 Kč 442 Kč
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 10 %

Avicentra Slunečnice černá 16 kg

Skladem > 30
568 Kč
36 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Avicentra Zimní směs do krmítek 1 kg

Skladem > 30
35 Kč
35 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Ochranné hroty proti ptákům 30 cm

Skladem > 30
81 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Chytré krmítko pro ptáky s kamerou SYMPLEE Q45A

Skladem 1
2 490 Kč
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata