U zásilek dodávaných přepravní společností dochází ke zpoždění expedice. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

Balení zdarma? S IMAGINE ano!

Balení zdarma? S IMAGINE ano!

Řada produktů Imagine

Poznejte IMAGINE, teď je ta správná chvíle, nejen proto, že můžete dostat balení zdarma, ale hlavně proto, že můžete svému čtyřnohému příteli dát skutečně výborné krmivo. Důvodů proč něco takového můžeme bez obav říci je několik:

  • krmivo je do ČR dováženo již 12 let, za tu dobu jej vyzkoušelo mnoho chovatelů. A mnoho chovatelských stanic toto krmivo využívá jako jediné krmivo pro svoje psy.

  • Za tuto dobu jsme posbíraly dostatek názorů, reakcí a zpětných vazeb týkajících se krmiva. Víme, že bez obav můžeme přislíbit stálou barvu srstí (bílí psi netmavnou, černí nerezaví)

  • Ze skutečných akcí zákazníků, jenž krmivo objednávají stále znovu a znovu, lze i bez jakýchkoli průzkumů či dotazů zjistit, že jsou s krmivem spokojeni. Dokazují to za ně jejich činy.

  • Krmivo Imagine používá i Armáda České republiky.

 

Navíc vám nově nabízíme možnost dostávat každé šesté balení vašeho oblíbeného produktu IMAGINE ZDARMA. Stačí, abyste ze zakoupených balení vystřihly EAN kód a spolu s formulářem k dispozici zde: https://1url.cz/EYw0 je doručili do kanceláře firmy JUKO, další variantou, je dohoda s vaším obchodníkem, aby Vám umožnil akci IMAGINE 5+1 odebírat právě u něj a to včetně odběru balení zdarma.

 

Pokud jste se s krmivem IMAGINE vyráběným firmou VISÁN ještě nesetkali, dovolte nám jej představit: Superprémiové krmivo IMAGINE se sestává z kompletní řady krmiv pro psy, která splňuje všechny podmínky k tomu, aby se stala tou nejlepší stravou pro vašeho čtyřnohého přítele. Ve výběru naleznete speciality určené například pro starší psy či psy v zátěži. Různé příchutě i odstupňování dle velikosti rasy, což umožňuje lépe krmivo přizpůsobit potřebám plemen různé velikosti.

 

Exkluzivního složení bylo dosaženo díky spolupráci veterinárního týmu s Univerzitou v Chicagu.

 

Při výrobě jsou použity jen kvalitní a zcela přírodní suroviny. Součástí receptury je čerstvé kuřecí, jehněčí nebo lososí maso, neobsahují umělé konzervanty, antioxidanty, barviva ani aromata. Vyráběny jsou nejlepší technologií na světě: moderním extrudérem Wenger s dvěma rotačními kuželovitými hlavicemi. Díky moderní technologii výrobního procesu dosahuje stravitelnost až 96%.

Akce s Imagine

Máte zájem dozvědět se ještě víc? Projděte si představení v rámci značky, stačí v odkazu zde klepnout na tlačítko zobrazit celý text(viz foto níže). Nebo si pročtěte detaily produktu, který vás zajímá: https://www.juko-krmiva.cz/imagine-spanelske-superpremiove-krmivo-katskup71.php

provázání na přestavení značky Imagine
Imagine - krmivo od společnosti Visán

Vložte svůj komentář