U zásilek dodávaných přepravní společností dochází ke zpoždění expedice. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

Visán příchází s novým konceptem výživy OPTIMAnova

Visán příchází s novým konceptem výživy OPTIMAnova

Španělská společnost Visán, výrobce krmiv pro domácí zvířata, působí na trhu již řadu let. V roce 2011 otevřela nový výrobní závod s nejlepší technologií výroby v Evropě, která jí umožňuje využívat jedinečné způsoby výroby krmiv pro psy a kočky. Za dobu své působnosti na tuzemském trhu se stala značka Visán synonymem kvality a výjimečnosti. Protože Visán naslouchá svým zákazníkům, přichází na trh s novým konceptem výživy - Optimanova.

Granule Optimanova produktová řada

Dovolte, abychom Vám představili novou řadu super prémiových krmiv pro psy a kočky Optimanova. Nové produkty firmy Visán byly vytvořeny tak, aby splňovaly ty nejpřísnější kritéria moderního a kvalitního krmiva pro vitální život.

Extruder pro výrobu granulíSuper prémiové krmivo nelze vyrobit bez špičkové technologie výrobního procesu a bez kvalitních surovin. K přípravě krmiva je využíván unikátní vstřikovací systém čerstvého masa FMIS přidávájící pouze čerstvé maso, které nikdy nebylo zmrazeno. Díky této technologii může být použito až 50% čerstvých surovin. Na rozdíl od krmiv využívajících masové moučky, které jsou dvakrát tepelně úpravovány - při zpracování masové moučky a při samotné výrobě krmiva, prochází čerstvé maso v krmivech Optimanova pouze jedním tepelným zpracováním. To znamená, že díky FMIS dostává Váš pes nebo kočka v každé granuli více chuti, vitamínů z masa, tuky s nižším okysličením a méně denaturované znehodnocené bílkoviny než u krmiv, ve kterých nebyla použita tato jedinečná technologie. Samotné granule jsou sušeny při nízkých teplotách, aby bylo zabráněno znehodnocení živin, které jsou citlivé na vysoké teploty.

MasoČerstvé kvalitní suroviny pro výrobu super prémiového krmiva získává španělská firma Visán pouze od místních, prověřených firem dodávajících produkty určené k lidské spotřebě. Žádná z používaných surovin krmiva neobsahuje geneticky modifikované organismy a tím pomáhá zachovávat přirozený řád. Všechny 100% přírodní složky byly řádně zkontrolovány a schváleny k zachování funkční rovnováhy orgánů a jelikož jsou připraveny přírodním procesem, jedná se o holistické ingredience.

Produkty Optimanova mají jedinečnou chuť i vůni, protože obsahují pouze přírodní dochucovadla vyráběné rovněž pouze z kvalitních a čerstvých surovin, přímo ve společnosti Visán.

V současné době trápí mnoho zvířat různé potravinové alergie a intolerance. Krmivo Optimanova neobsahuje žádné syntetické příchutě, barviva ani konzervační látky. Navíc využívá koncept monoproteinové diety. Vždy je použit pouze jeden zdroj živočišné bílkoviny: kuře, králík, nebo losos, použití více živočišných bílkovin zhoršuje stravitelnost krmiva. Hyperimunní poruchu nebo alergii mohou vyvolat i některé rostliny. Z tohoto důvodu se suroviny jako sója nebo pšenice nedoporučují pro výrobu krmiv pro psy a kočky. Pro už tak jedinečné krmivo Optimanova byla vybrána, jako jediný zdroj škrobu, rýže a v některých produktech byla nahrazena bramborami. Obě suroviny jsou zcela vhodné pro výživu zvířat. Rýže je vysoce stravitelná, reguluje střevní peristaltiku, je bohatá na minerály a vitamíny, které jsou prospěšné pro kůži, zrak i srst. Brambory jsou lehce stravitelné, podporují činnost slinivky břišní při trávení, obsahují minerály a přírodní antioxidanty, prospěšné pro zdraví. Omezené množství sacharidů v krmivu, mezi 15% - 20%, je dostatečné a přiměřené pro správnou výživu koček a psů.

Produkty z nové řady Optimanova o velikosti 400 g, 800 g a 2 kg jsou balené pomocí inertního plynu, aby byla prostřednictvím technologie Fresh - Pack zachována kvalita krmiva. Balení o hmotnosti 12 kg jsou vybaveny hermetickým systémem otevírání a zavírání Top – Zip, který pomáhá uchovávat čerstvost krmiva i po otevření.

Společnost Visán zaměřující se na vývoj specifických produktů jako jsou monoproteinové, hypoallergenní, dietní a grain free receptury, vynaložila maximum úsilí při vývoji jedinečné řady krmiv Optimanova, které splní požadavky toho nejnáročnějšího psa a nejvybíravější kočky.

Pro více informací kontaktujte výhradního distributora JUKO petfood s.r.o., nebo navštivte stránky www.optimanova.cz , www.juko-krmiva.cz