U zásilek dodávaných přepravní společností dochází ke zpoždění expedice. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

Hledáte velkoobchodního dodavatele pro váši prodejnu krmiv a chovatelských potřeb?

Hledáte velkoobchodního dodavatele pro váši prodejnu krmiv a chovatelských potřeb?

 

U nás jste na správné adrese. Jako velkoobchod působíme již od roku 1996. S většinou našich dodavatelů spolupracujeme dlouhodobě. Neustále však nabízené portfolio produktů rozšiřujeme a noví dodavatele přibývají.

Chovatelské potřeby a krmiva dodáváme do zverimexů na celém území České republiky i na Slovensku.

Zboží rozvážíme v pravidelných intervalech vlastním autoparkem. Pokud je třeba zásobit obchod okamžitě, jsme schopni zboží dopravit i pomocí přepravních služeb typu ppl, geis, atd. Obvykle během 48hodin.

Kontaktovat nás můžete telefonicky, emailem, osobně přímo na sídle firmy nebo třeba na výstavách. Vždy se Vám budeme rádi věnovat. V sídle firmy lze navíc navštívit vzorkovnu a zboží si prohlédnout takzvaně na živo.

Naši obchodní zástupci za Vámi přijedou a na místě, které si vyberete, osobně představí nabízené nové i stávající produkty, pomohou zorientovat se v sortimentu a způsobu objednávání, případně i s vybavením prodejny. V budoucnu se o Vás budou starat, přinášet informace o slevách, akčních nabídkách, dodávat vzorky granulí, informační brožury, letáky a mnoho dalšího.

Pracovat však můžete zcela nezávisle kdykoli se Vám to bude hodit. K tomuto účelu byl zřízen B2B web, kde se po přihlášení dozvíte aktuální informace elektronickou cestou.

Naše firma je autorizovaným distributorem renomovaných výrobců a máme exkluzivní zastoupení značek jako jsou :
Visán (Optima nova, Imagine, Banters, Proct), Triple Crown, Ownat, Smarty, Nutrilove Cotecnica, Kiramore, Life Pet Care, Stefanplast, Georplast, Prevital, Brasa, Dax, Propesko, Reno... Nabízíme širokou škálu  krmiv, doplňků a chovatelských potřeb pro domácí zvířata. Pracujeme v těsném  kontaktu s našimi zákazníky a snažíme se pružně reagovat na jejich požadavky a potřeby trhu.

Naleznete u nás tuzemské i zahraniční produkty různých značek pro domácí zvířata: granulovaná i mokrá krmiva pro psy, kočky, koně, hlodavce, fretky, ptáky, ryby, želvy, krmné směsi pro hospodářská zvířata, pamlsky, vitamíny, doplňkovou stravu, steliva, vodítka, obojky, přívěsky, výcvikové pomůcky, oblečky, pelechy, tašky, šplhadla, misky, náhubky, přepravky, klece, toalety a wc příslušenství, kosmetika, antiparazitika, hřebeny, hračky.

Kompletní sortiment si i bez přihlášení můžete prohlédnou na našich stránkách: www.juko-krmiva.cz ceny u nich zobrazené jsou určeny koncovým zákazníkům.

Pro detailní informace ohledně podmínek dodání nás neváhejte kontaktovat, nebo se zaregistrujte jako firma zde. Po přihlášení budeme mít k velkoobchodním podmínkám přístup a navíc se Vám produkty zobrazí za ceny platné přímo pro Vás.

Vložte svůj komentář