U zásilek dodávaných přepravní společností dochází ke zpoždění expedice. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

Naturo proměna - projekt, který změnil život psům a jejich majitelům

Naturo proměna - projekt, který změnil život psům a jejich majitelům

Naturo Pet Food je výrobce vysoce kvalitních krmiv pro psy a kočky z Irska, který se rozhodl změnit život psů, aby ve svém projektu dokázal výjimečnost krmiva Naturo. Vybráni byli psi různých věkových kategorií a zdravotních obtíží. Projekt “Naturo proměna” změnil během 4 týdnů život nejen psům, ale i jejich majitelům.

Seznamte se s Decoy, Tiou, KC, Riem, Billiem a Rolandem

Seznamte se Naturo projekt

Štěňátko Decoy má 4 a půl měsíce. Jako každé aktivní štěně, potřebuje i on krmivo, které plně pokryje jeho nutriční potřeby v době vývoje.

Tia, psí dáma plemene boxer, která má velmi citlivé zažívání. Její majitelka dlouhou dobu hledala krmivo, které by vyhovovalo jejímu problematickému zažívání. Proto se společně přihlásily do projektu.

Další psí dámou, které se změnil život díky Naturo, je osmiletá KC. KC trpěla kožními problémy způsobené ztenčením kůže.

Rio je jeden ze dvou seniorů, kteří se účastnili projektu. Psím seniorům stejně jako Riovi často chybí energie, radost ze života a často trpí bolestmi a zhoršenou kvalitou srsti, není výjimkou, že ztrácí i chuť k jídlu.

Billie má třináct let a mimo seniorských obtíží se u ní rozvinula i alergie na obilniny. Jako většina alergií se i tato projevovala úporným svěděním kůže a zhoršenou kvalitou srsti.

Dvouletý mlsný pejsek Roland trápí svou majitelku svým nezájmem o krmení. Žádné krmivo mu není dost dobré. Ani této výzvy se Naturo nezaleklo.

Roland

Všichni pejsci byli po dobu jednoho měsíce krmeni výhradně produkty Naturo. Majitelé společně s výživovými specialisty sledovali, jak se jejich mazlíčkům zlepšuje stav kůže a srsti, jak se zlepšuje zažívání a celkově se stávají veselejší a plni energie.

Celý projekt “Naturo proměna” byl zdokumentován tak, aby i ostatní majitelé psů měli možnost na vlastní oči vidět změnu, ke které po čtyřech týdnech u Decoy, Tii, KC, Ria, Billieho a Rolanda došlo. My vám každý týden nabídneme jeden příběh na našem facebookovém profilu Juko petfood s.r.o.

Billie

 

Vložte svůj komentář