U zásilek dodávaných přepravní společností dochází ke zpoždění expedice. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

Mezinárodní výstava psů Brno - Intercanis 2016

Mezinárodní výstava psů Brno - Intercanis 2016

O víkendu 18. - 19.6. 2016 se na brněnském výstavišti konala Mezinárodní výstava psů pod záštitou Českomoravské kynologické unie. Výstava byla rozdělena do dvou výstavních dnů. V sobotu byla vystavována plemena ovčácká, pastevecká, honácká, teriéři, jezevčíci, honiči, barváři, ohaři, slídiči, retrieveři, vodní psi a dosud FCI neuznaná plemena. V neděli se o tituly potom ucházeli pinčové, knírači, plemena molossoidní, švýcarští salašničtí psi, špicové, společenská plemena a chrti.

Součástí výstavy byl již tradiční prodej chovatelský potřeb pro psy a ani na této výstavě nesměla chybět naše firma se svým stánkem, na kterém bylo možné získat informace o produktech, zakoupit krmivo společnosti Visán, Naturo hypoalergenní mokré krmivo, pamlsky SMARTY, hračky, přepravky a misky s exkluzivní výstavní slevou. Svým zákazníkům nabízíme možnost platby kartou a odvoz zboží až k zaparkovanému automobilu na parkoviště pro návštěvníky výstavy.

Výstava Intercanis Juko petfood stánek

Za víkend stánek Visán navštívilo mnoho nových zájemců o krmivo, kteří si s sebou domů odnesli vzorky krmiva pro své psy a zákazníků, kteří chtěli využít možnost nákupu krmiva za zvýhodněnou cenu. Přišla i řada současných spokojených zákazníků, setkávání se s nimi je pro nás obzvlášť velmi příjemnou záležitostí. Jsme rádi, když slyšíme, že krmivo chutná, psovi se zlepšila kvalita srsti, výkonnost a majitel i pes jsou spokojení.

Výstava Brno

V sobotu nás navštívila majitelka Stafordšírského pitbulteriéra a podělila se s námi o svůj příběh. Pejsek měl neustálé problémy s kůži - šupiny, svědění. Po vyloučení parazitů, plísní a primárního dermatologického onemocnění začali uvažovat o potravinové alergii, intoleranci na krmivo. Zkoušeli různé druhy hypoalergenního krmiva pro psy, ale bez úspěchu. Až se jim jednou dostalo do ruky krmivo Visán OptimaNova Dog Sensitive. Krmení tímto krmivem přineslo pejskovi dlouho očekávanou úlevu od jeho potíží. Z takových příběhů máme vždy radost.

Díky výstavním víkendům stráveným ve společnosti zákazníků víme, že naše práce má smysl a těšíme se s vámi na viděnou na další psí výstavě v Českých Budějovicích 8-9.10.2016 a nebo na výstavě koček v Ostravě 21-22.8 2016.

Výstavní stánek Visán - Juko

 

Vložte svůj komentář