U zásilek dodávaných přepravní společností dochází ke zpoždění expedice. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

Krmení, které stvořila sama příroda - Dog & Dog - Wild

Krmení, které stvořila sama příroda - Dog & Dog - Wild

 

Letos na podzim přišel tradiční italský výrobce krmiv pro psy a kočky Gheda Petfood na trh s exkluzivní holistickou řadou granulovaného krmiva pro psy, která vychází z nových poznatků a trendů v oblasti výživy domácích zvířat.

Banner Dog & Dog Wild krmivo

Přirozená strava

Stále více majitelů psů se zajímá o výživu svého mazlíčka. Dávno už neplatí, že zákazníci kupují krmivo jen podle ceny a líbivého obalu, složení krmiva je pro ně na prvním místě. Uvědomují si, že trávicí trakt psa je především masožravého typu a tomu by mělo odpovídat složení podávaného krmiva.

Novinka na trhu s extrudovanými krmivy  Dog & Dog - Wild vychází ze skutečnosti, že pes má podobné výživové potřeby jako vlk. Ideální granulované krmivo pro psy by tedy mělo obsahovat dostatek kvalitních živočišných bílkovin, zeleninu, ovoce a byliny. Tým veterinárních lékařů a výživových expertů při vývoji tohoto krmiva vycházel z nároků na výživu dnešního psa, poznatků o stravování vlků a civilizačních chorob psů jako jsou například stále častější potravinové intolerance, alergie, cukrovka a obezita.

 

Charakteristické ingredience

Při výrobě granulovaného krmiva Dog & Dog - Wild jsou používány rozmanité druhy mas živočišných druhů, které jsou ovšem typické pro oblast výskytu vlků a tedy jsou, nebo byly jejich přirozenou kořistí. Všechny zpracovávané živočišné ingredience pochází z ověřených zdrojů s certifikací vhodné k lidské spotřebě. Výrobce Gheda Petfood preferuje používání čerstvě dehydratovaného masa, které mu umožňuje přidávat do jakékoliv receptury mnohem vyšší množství než masa čerstvého. Díky tomu je celkové množství živočišné složky v krmivu zastoupeno ve výši 70%.Dog a Dog Wild 70%, 30%, 0%

Zbývajících 30% tvoří ovoce, zelenina, byliny a květinové esence právě proto, aby byl návrat k přirozené stravě předchůdců psů co nejvěrnější. Ze zeleniny byl vybrán hrášek, z ovoce kaštany, jahody, maliny a ostružiny. Z květin se zpracovává třeba ibišek a květy šípků rosa canina a rosa pendulina, které díky účinným látkám snižují osteoartritidu a zabráňují opotřebení chrupavek.   

Jednoduše bez obilovin a hlíz

Vysoký podíl rostlinných složek v granulovaném krmivu způsobuje psům celou řadu zdravotních problémů. Při krmení potravy s vysokým obsahem obilovin, sóji, tapioky nebo kukuřice se tvoří méně trávicích enzymů, množství žaludečních šťáv je nedostačující a tím dochází k přetěžování slinivky břišní. Taková potrava není psem dobře strávena, využita. Mimo to kvůli neměnnému obsahu rychle stravitelného škrobu, který obsahují obiloviny a hlízy, může docházet ke změně tolerance glukózy v krvi, což vede k nedostatečné produkci inzulínu. Obiloviny navíc obsahují lepek, který je častým alergenem pro psy.

V krmivu Dog & Dog Wild je používán výhradně dehydratovaný zelený hrášek s kousky kaštanů, aby byla zajištěna lepší absorbce glukózy a sníženo riziko onemocnění cukrovkou. Díky bílkovinám a sníženému obsahu škrobu v hrášku dochází u psa k lepšímu vstřebávání živin a prodloužení pocitu sytosti. Luštěnina je dobrým zdrojem minerálů, esenciálních aminokyselin a vitamínů skupiny B. Kaštan je z nutričního hlediska důležitý pro obsah minerálů a vitamínů skupin A, B a C. Obě suroviny jsou přirozeně bez lepku a bohaté na vlákninu.

produkty Dog Dog Wild

Po vzoru přírody

Receptury produktů společnosti Gheda Petfood napodobují stravování předků psů a proto neobsahují žádné suroviny a přísady, které se přirozeně nevyskytují v přírodě. Díky vysokému podílu chutných živočišných surovin není zapotřebí přidávat jakákoliv dochucovadla. Ke konzervaci krmiva jsou použity výhradně léčivé rostliny a přírodní extrakty bohaté na vitamín E.

Granulované krmivo pro psy Dog & Dog Wild bylo navrženo jako čistě přírodní, holistické a bezlepkové. Použitím tradičních certifikovaných surovin z ověřených  zdrojů a absencí potravin a chemických přísad, které často způsobují potravinové intolerance a alergie, přispěje toto opravdové krmivo k dlouhému a spokojenému životu psů.

Dog&Dog Wild přírodní krmivo pro psy

 

Vložte svůj komentář