799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

IRONpet - přírodní superstrava pro vašeho mazlíčka

IRONpet - přírodní superstrava pro vašeho mazlíčka

Přejete si mít doma zdravého a silného čtyřnohého kamaráda? Při vytváření krmiva IRONpet  jsme se nechali inspirovat náročnou sportovní soutěží IRONMAN, u nás známou jako Železný muž. Neodmyslitelnou součástí přípravy každého Železného muže je totiž zejména vyvážený jídelníček!

 

Jeho síla, vytrvalost a rychlost přímo vychází z kvalitní přírodní stravy, která má komplexní složení a nezatěžuje trávení.

 

Na základě našich dlouholetých zkušeností s výživou psů jsme vyvinuli chutné krmivo složené z kvalitních bílkovin a lehce stravitelných sacharidů v kombinaci s prospěšnými tuky. Krmivo je obohacené o vitamíny, minerální látky a doplněné o komplex bylin pro zdraví.

 

Originální receptura krmiva IRONpet obsahuje:

MONOPROTEIN

Jako jediný zdroj živočišných bílkovin s vyváženým poměrem bílkovin a tuku je použito krocaní, hovězí nebo jehněčí maso. V masových konzervách je maso obsaženo ve formě hrubě mletých kusů. Tím je zajištěna snadnější stravitelnost a velmi dobrá vstřebatelnost živin. Monoproteinová strava výrazně snižuje riziko vzniku intolerancí a potravinových alergií a zaručeně nechá v klidu i ta nejcitlivější bříška! Krmivo neobsahuje kuřecí maso!

 

KVALITNÍ VLÁKNINU

V granulích je zdrojem zdraví prospěšné vlákniny hrách, který má nízký glykemický index. Napomáhá trávení a obsahuje cennou kombinaci vitaminů skupiny B a minerálních látek jako je fosfor, draslík, vápník, hořčík a kyselinu listovou pro správnou funkci srdce a imunitního systému. Dalšími zdroji vlákniny a antioxidantů jsou v krmivu obsažená řepná vláknina a lněné semínko.

 

BEZLEPKOVÉ OBILOVINY

Suché krmivo neobsahuje žádné alergeny, jako je pšenice, kukuřice nebo sója! Zdrojem snadno stravitelných sacharidů je rýže bohatá na vitamíny a minerální látky. Obsahuje vápník, fosfor a železo, vitaminy B1, B2, B3 a vitamín D. Pro zajištění kvalitní srsti, dobrého stavu kůže a na podporu zraku a trávení.

 

GLUKOSAMIN A CHONDROITIN

Pro kloubní výživu jsou přidányhydrolyzované skořápky korýšů a extrakt z chrupavek. Stimulují tvorbu kolagenu a zajišťují tak správný vývoj a fungování kloubů po celý život. Současně působí jako prevence či terapie zánětů.

 

OMEGA 3 A 6 MASTNÉ KYSELINY VE VYVÁŽENÉM POMĚRU

V konzervách přidaný lněný olej i olej světlice barvířské působí jako antioxidanty. Napomáhají rozvoji mozku, udržují v optimální kondici kardiovaskulární systém a současně pečují o srst. Suché krmivo obsahuje jako kvalitní zdroj energie kuřecí tuk, ten působí pozitivně na obnovu tkání v organismu, posiluje svaly a navozuje pocit sytosti.

 

PŘÍRODNÍ ANTIOXIDANTY A KONZERVANTY

Krmivo má 100% přírodní složení. K dobrému trávení a detoxikaci přispívá Yucca schidigera - rostlina obsahující saponin. Ten účinkuje v organismu jakopřírodní mýdlo.Čistí trávicí soustavu a játraa tím napomáhá snižování cholesterolu v krvi.

 

CELÁ VEJCE

Jejich hlavním benefitem je vysoká výživová hodnota a obsah nenasycených mastných kyselin. Jsou také významným zdrojem vitamínů skupiny B, vitamínu A, D a karotenů. Z minerálních látek obsahují vápník, hořčík, fosfor a dobře využitelné železo. Mají pozitivní vliv na dobrou funkci imunitního systému. Podporují zdraví kostí a růst svalů.

 

České superprémiové krmivo IRONpet obsahuje čerstvé regionální potraviny z Jižní Moravy.

Je hypoalergenní, snadno stravitelné a vhodné i pro psy s citlivým trávením.

 

Díky unikátnímu kompletnímu krmivu IRONpet můžete mít doma „železného mazlíčka“ i Vy!

Dovolte svému psovi prožít plnohodnotný život a stát se pravým superhrdinou vašich všedních dnů…

 

 

Ironpet krmivo

Vložte svůj komentář