B2B
X

Harper & Bone - objevte přírodní lahodné receptury

Harper & Bone - objevte přírodní lahodné receptury

Krmivo Harper & Bone je připravováno pouze z toho nejlepšího čerstvého masa, ryb, zeleniny a ovoce, které jsou pečlivě vybírané ověřenými dodavateli. Krmivo je uvařené tak, aby si ingredience zachovaly své prospěšné živiny a přirozenou chuť, díky čemuž nedojde ke ztrátě nutričních hodnot.

 

Perfektně zdravé

Tým odborníků na výživu zvířat a veterináři pečlivě vytvářejí receptury krmiva tak, aby poskytovaly dokonale vyváženou výživu. Vybrané jsou pouze ty nejlepší přírodní ingredience s prokázanou zdravotní nezávadností, přírodní superpotraviny a zdravá prebiotika a probiotika. Při výrobě je také kladen důraz na to vyhnout se složkám, které mohou způsobit alergie a intolerance.

 

Nic umělého vše přírodní

Receptury neobsahují konzervační látky, antioxidanty nebo umělá dochucovadla. Obsahují unikátní kombinaci přírodních přísad, které mazlíčkům zajistí delší a šťastnější život.

 

Vyrobeno ve vlastní kuchyni

Každou recepturu vytváří tým odborníků. Na rozdíl od jiných společností si řídí celý proces od výzkumu až po receptury a výrobu. Vytváří si vlastní jedinečné příchutě, které dodají krmivu neodolatelnou chuť. Ve skutečnosti jsou všechny receptury vyráběné v nově vybudovaném zařízení s použitím nejsofistikovanější technologie výroby krmiva v Evropě.

 

Dobré pro naši planetu

Výroba krmiva by neměla poškozovat životní prostředí. Proto Harper & Bone dbá na udržitelnost napříč vstupními zdroji, výrobou a obaly, které jsou vyrobeny z ekologicky udržitelných materiálů. 

 

HLAVNÍ BENEFITY VYJÍMEČNÉHO SLOŽENÍ

  • NEJLEPŠÍ KOMBINACE MASA - obsah nejlepší směsi prémiových proteinů, přesně tak jak ji váš mazlíček potřebuje, aby byl silný a zdravý.
  • ČERSTVÉ OVOCE A ZELENINA - použití celé čerstvé zeleniny plné přírodních ingrediencí a vlákniny pro dokonale vyváženou výživu.
  • SPECIÁLNÍ SUPERPOTRAVINY - jako např. řasa Kelpa, lněné semínko, kurkuma, zelený čaje a mnoha jiných, které jsme vybrali pro jejich prospěšný vliv na zdraví.
  • VYVÁŽENÉ VITAMÍNY A PŘÍRODNÍ MINERÁLY - krmivo obsahuje potřebné vitamíny a snadno vstřebatelné minerály v chelátové formě, které pomáhají našim čtyřnohým parťákům užít si dlouhý, zdravý a šťastný život.
  • BEZ ALERGENNÍCH SLOŽEK - na rozdíl od jiných značek nepoužíváme GMO přísady ani plniva jako je kukuřice, pšenice nebo sója, které neposkytují zvířatům vysoké nutriční hodnoty.
  • PROBIOTIKA A PREBIOTIKA - zdravé střevo dělá šťastného mazlíčka. Proto přidáváme přírodní probiotika a prebiotika pro podporu zdravých bakterií v bříšku.

 

 

 

 

 

 

Vložte svůj komentář