B2B
X

Čistý domov a krásná srst domácích mazlíčků -TESLA PetCare Station Pro TQ500

Čistý domov a krásná srst domácích mazlíčků -TESLA PetCare Station Pro TQ500

Chcete poskytnout svému mazlíčkovi tu nejlepší péči? Správná údržba srsti patří mezi důležité oblasti v péči o jeho zdraví. TESLA PetCare Station Pro TQ500 nabízí skvělé řešení pro stříhání, kartáčování a odsávání srsti s minimem hluku. S touto sadou můžete snadno a účinně udržovat srst svého kamaráda v optimální kondici a minimalizovat nepořádek a zbytečný stres.

 

Profesionální péče pro vašeho mazlíčka

TESLA PetCare Station Pro TQ500 přináší komplexní péči o srst vašeho mazlíčka, od kartáčování po stříhání. Sada je vybavena širokým spektrem kvalitních nástrojů a příslušenství pro snadnou a bezstarostnou péči. Pravidelná péče podporuje zdravější srst, snižuje línání a posiluje pouto mezi vámi a vaším zvířecím kamarádem.

 

Zachování čistoty vašeho domova

Díky integrovanému odsávání chlupů během úpravy srsti zůstane váš domov čistý a bez zvířecích chlupů. Speciální nástavce efektivně odstraňují chlupy z různých povrchů. Bezsáčkový design a jednoduché ovládání činí náš vysavač ideálním pomocníkem pro každého milovníka zvířat.

 

Vzduch bez alergenů

TESLA PetCare Station Pro TQ500 je vybaven trojnásobným filtračním systémem, skládajícím se z kovového, pěnového a HEPA H13 filtru, který účinně zachycuje prach, alergeny a chlupy. Odnímatelný zásobník je vhodný pro snadné vyprázdnění a mytí.

 

Klidný provoz s regulací výkonu

S maximální hlučností 60 dB nabízí TESLA PetCare Station Pro TQ500 tichý provoz. Díky třem výkonovým úrovním lze jednoduše přizpůsobit potřebám a komfortu vašeho mazlíčka. Flexibilní hadice zajišťuje snadné používání.

 

Množství vysoce kvalitních nástavců

Efektivní odstraňování srsti z domácích mazlíčků. Snadná a rychlá úprava srsti různých typů psů a koček. Až o 95 % méně zacuchaných a vypadávajících chlupů. Odstranění chlupů z oděvů. Pohodlná péče i v těžko dostupných oblastech. Kombinace stříhání a odsávání chlupů. Různé délky stříhání díky nástavcům.

 

Kombinovaná péče o srst v jednom kroku 

Efektivní odsávání srsti během úpravy. Tři výkonové režimy. Výkonný HEPA H13 filtr, snadno omyvatelný pod vodou. Elektrický zastřihovač s nástavci. Objemný zásobník pro nečistoty. Profesionální stříhací zařízení pro psy nebo kočky. Dlouhý napájecí kabel. 

 

Prodloužení záruky až na 3 roky

Zaregistrujte svůj produkt "TESLA PetCare Station Pro TQ500" na adrese akce.tesla-electronics.eu/zaruka a získejte EXTRA rok záruky bez jakýchkoli nákladů.

 

TESLA PETCARE STATION PRO TQ500

 

 

 

 

 

Vložte svůj komentář
/seznamapi/postdata