U zásilek dodávaných přepravní společností dochází ke zpoždění expedice. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

ARGANDA DEL REY - RODINNÁ TRADICE VÝROBY KRMIV

ARGANDA DEL REY - RODINNÁ TRADICE VÝROBY KRMIV

Rodinnou společnost Visán, výrobce krmiv pro domácí zvířata, založil roku 1928 Vincente Sancho. V roce 2011 otevřel jeho vnuk Javier Sancho nový výrobní závod s nejmodernější technologií výroby v Evropě. Továrna se nachází nedaleko Madridu. Za dobu své působnosti se stala značka Visán synonymem kvality a výjimečnosti. Protože Visán naslouchá svým zákazníkům, vyvinul a uvedl před nedávnem na trh nový koncep výživy –OPTIMAnova. Za tímto krokem však následuje další a tak se v letošním roce dočkáme rozšíření řady o žádané novinky.

Věříme, že jste se za uplynulý rok s novou řadou superprémiových krmiv OPTIMAnova již setkali. Pokud se tak nestalo, dovolte nám ji představit.

Nová superprémiová řada OPTIMAnova byla vytvořena tak, aby splňovala ty nejpřísnější kriteria moderního a kvalitního krmiva pro vitální život.

K výrobě špičkového krmiva je však zapotřebí propojit různé faktory. Firma Visán má přístup ke všem z nich:

  • Základním kamenem jsou kvalitní suroviny – společnost Visán používá suroviny od dodavatelů vybraných z těch nejlepších certifikovaných, dodávajících potraviny pro lidskou spotřebu. Žádná z používaných surovin neobsahuje geneticky modifikované organismy, tím pomáhá zachovávat přirozený řád a jelikož připrava probíhá přírodním procesem, jedná se o holistické ingredience.

  • Špičková výrobní technologie využívá unikátní vstřikovací systém čerstvého masa FMIS. Tento systém přidává při výrobě do směsi pouze čerstvé maso, které nebylo nikdy zmrazeno. Díky této technologii může být použito až 50% čerstvých surovin. Na rozdíl od krmiv využívajících masové moučky, které jsou dvakrát tepelně úpravovány - při zpracování masa na masovou moučku a při samotné výrobě krmiva, prochází čerstvé maso v krmivech OPTIMAnova pouze jedním tepelným zpracováním. To znamená, že díky FMIS dostává Váš pes nebo kočka v každé granuli více chuti, vitamínů z masa, tuky s nižším okysličením a méně denaturované znehodnocené bílkoviny než u krmiv, ve kterých nebyla použita tato jedinečná technologie. Takto špičkově vyrobené granule jsou navíc sušeny při nízkých teplotách, aby bylo zabráněno znehodnocení živin, které jsou citlivé na vysoké teploty.

  • Laboratorní ověření a testy jsou prováděné nejen během výroby, ale i na vstupních surovinách ještě před jejich přijetím do továrny. Tímto krokem společnost Visán neustále zajišťuje perfektní a stálou kvalitu surovin i výsledných produktů.

  • Rozdíl – přizpůsobení nutričních hodnot dle velikosti, věku a specifických potřeb každého jedince ještě podtržené použitím přírodních dochucovadel vyvinutých přímo ve společnosti Visán, díky kterým má krmivo jedinečnou a lákavou chuť. Navíc lze použitím takto vyrobených dochucovadel dosáhnout opravdu monoproteinové diety a tedy hypoalergenního krmiva – krmivo obsahuje pouze jediný zdroj živočišných proteinů (kuře, králík nebo losos) což umožňuje snadnější stravitelnost a zároveň předchází potravinovým alergiím a intolerancím. Omezené množství sacharidů v krmivu, mezi 15% - 20%, je dostatečné a přiměřené pro správnou výživu koček a psů.

S ohledem na stoupající počet zvířat postižených potravinovými alergiemi a intolerancemi společnost Visán zařadila do své řady nejen princip monoproteinové diety, ale navíc připravila naprosto bez obilné, tedy GRAIN FREE produkty, kde jsou jako zdroj sacharidu použity brambory.

Již brzy se rozroste stávající řada o nové grain free výrobky nejen u psů, ale i u koček.

 

Pro více informací kontaktujte výhradního distributora JUKO petfood s.r.o., nebo navštivte stránky www.optimanova.cz www.juko-krmiva.cz

Optimanova

Vložte svůj komentář