799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

Amanova - objevte to nejčerstvější a nejchutnější krmivo

Amanova - objevte to nejčerstvější a nejchutnější krmivo
Receptury Amanova jsou připravovány vařením toho nejkvalitnějšího čerstvého masa nebo ryb ve vlastní šťávě při nízké teplotě. Díky tomu je vytvořena lahodná chuť a vůně, aniž by došlo ke ztrátě nutričních hodnot. Produkty Amanova naleznete v kamených prodejnách.
 
 
ČERSTVÉ JE LEPŠÍ (my to víme, a váš pes nebo kočka také!)
Jako milovníci psů a koček víte, že zbožňují chuť čerstvého masa a že je pro ně i mnohem zdravější. Proto používáme pouze nejjemnější kusy masa a ryb, vařené ve vlastní šťávě. Díky tomu krmivo Amanova lahodně chutná a voní, poskytuje skvělé nutriční výhody a pomáhá zajistit skvělou stravitelnost. Vždy do našich granulí používáme minimálně 60 % čerstvého masa, což je dělá zdravější a chutnější.

 

DĚLÁME SI VŠECHNO SAMI…..
Všechna suchá krmiva pro domácí zvířata obsahují složku známou jako 'digest', což jsou látky zvýrazňující chuť.  Díky těmto složkám se zvýrazní chuť a vůně a krmivo je tak atraktivnější pro domácí mazlíčky. Většina krmiv od jiných výrobců používá digest vyrobený třetí stranou, díky čemuž granule různých značek chutnají stejně.
Trochu nuda pro vašeho psa, nemyslíte?
Vytváříme si vlastní 100% přírodní digest. Ruční metodou hydrolyzujeme čerstvé maso a ryby, aby naše recepty měly jedinečnou chuť.
 
V Amanově věříme v poctivé dobré jídlo a proto vždy jasně specifikujeme zdroj našeho digestu (např. hydrolyzovaná kuřecí játra nebo hydrolyzovaný losos).
Pokud si přečtete složení jiných značek, uvidíte pouze 'digest' popř 'masový hydrolyzát'.

 

SUPER JÍDLO
Jednoduše neexistuje lepší strava než ta přírodní.
Naše recepty jsou nabité tím nejlepším. 100% přírodním ovocem a zeleninou, bez umělých příchutí, barviv nebo konzervantů.
Věříme tomu, že vaši mazlíčci si zaslouží být dobře krmeni stejně jako vy, proto do krmiva pečlivě vybíráme výživově nejhodnotnější přísady. Naše recepty jsou plné super potravin, jako je zázvor, pomeranč, borůvky, brusinky, dýně a kurkuma. Lahodně výživné, dodávající úžasné benefity pro vašeho čtyřnohého přítele.

 

JSOU HYPOALERGENNÍ!
Nabízíme vám širokou škálu receptů, které obsahují pouze jeden jediný zdroj živočišného proteinu. Maso a ryby jsou pečlivě kontrolovány a v granulích používáme pouze čerstvé maso.
Žádný z našich produktů neobsahuje alergenní složky jako je kukuřice, sója, popř pšenice.
Amanova je ideálním řešením pro domácí mazlíčky, kteří jsou náchylní k alergiím nebo potravinovým intolerancím.
 
 
HLAVNÍ BENEFITY
  • VYROBENO Z ČERSTVÝCH SUROVIN - pouze čerstvé maso, čerstvá zelenina a bylinky
  • VYROBENO BEZ VYUŽITÍ MASOVÉ MOUČKY
  • OBSAHUJE ÚŽASNÉ SUPERPOTRAVINY jako je quinoa, dýně, lesní plody, zázvor, kurkuma...a mnoho dalších
  • VYSOKÁ MÍRA STRAVITELNOSTI VŠECH SUROVIN (vitamíny a minerály jen v chelátové formě)
  • PŘÍRODNÍ A KVALITNÍ SUROVINY - vyrobeno ze 100 % přírodních ingrediencí. Hlavním zdrojem jsou vysoce kvalitní bílkoviny. Neobsahuje umělá barviva a aromata
  • HYPOALERGENNÍ - neobsahuje obiloviny jako pšenici, kukuřici a sóju tzv. potencionální alergeny, způsobující potravinové alergie a trávicí problémy
  • BEZLEPKOVÉ - neobsahuje obiloviny, ani sóju je tedy snadno stravitelné i pro citlivé trávení
  • VYSOKÝ PODÍL MASA

 

 

V DOSTÁNÍ V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH

PRO NALEZENÍ NEJBLIŽŠÍ PRODEJNY KLIKNĚTE ZDE

 

 

 

 

 

 

AMANOVA PRO PSY

 

 

 

 

 

 

AMANOVA PRO KOČKY

 

 

 

                

   

Vložte svůj komentář