B2B
X

Nové receptury konzerv IRONpet – 100 % masa, bez obilovin

Nové receptury konzerv IRONpet – 100 % masa, bez obilovin

Stejně jako my, i naši mazlíčci potřebují vyváženou stravu z kvalitních surovin, aby byli zdraví a šťastní. A právě proto přichází IRONpet se zcela novými recepturami konzerv, které obsahují 100 % masa.

 

Kvalitní živočišné bílkoviny

Bílkoviny jsou pro naše mazlíčky zásadní - podporují růst a obnovu buněk, posilují imunitní systém a dodávají energii. Pro psy a kočky jsou živočišné bílkoviny lépe stravitelné a využitelné než ty rostlinné. Konzervy IRONpet obsahují pouze maso, a tak váš mazlíček dostane jen to nejlepší.

 

Přírodní a kvalitní suroviny

Každá ingredience krmiva IRONpet je pečlivě vybrána s ohledem na její výživové hodnoty a přínos pro zdraví mazlíčka. Navíc jsou suroviny z lokálních zdrojů, čímž snižujeme ekologickou stopu. 

 

Bez lepku a hypoalergenní

Mnoho mazlíčků trpí alergiemi nebo intolerancí na některé ingredience. IRONpet konzervy neobsahují potencionální alergeny (obiloviny jako pšenici, kukuřici a ani sóju) nebo problémový lepek, čímž se minimalizuje riziko alergických reakcí a trávicích problémů.

 

Snadno stravitelné

Krmivo IRONpet je navrženo tak, aby bylo snadno stravitelné a aby mazlíček mohl využít všechny potřebné živiny. Krmivo je vhodné i pro zvířata s citlivým zažíváním.

 

Bez umělých barviv a konzervačních látek

Umělá barviva a konzervační látky mohou mít škodlivé účinky na zdraví mazlíčků. IRONpet se proto vyhýbá jakýmkoliv umělým přísadám a místo toho se zaměřuje na přírodní konzervaci svých produktů.

 

Vitamíny a aminokyseliny

Vitamíny a aminokyseliny jsou základní stavební kameny pro zdraví a vitalitu mazlíčka. Je tedy důležité zajistit, aby jejich strava jich obsahovala dostatek. V IRONpet konzervách nalezne váš mazlíček vitamín A,E,D a aminokyseliny Lysin, Methionin a Cystin.

Vitamín A pro správnou regeneraci kůže a srsti.

Vitamín E pro tvorbu svalů a správné fungování srdce.

Vitamín D pro správnou stavbu kostí a zubů.

Lysin napomáhá správnému vstřebávání vápníku a budování svalů.

Methionin má příznivý vliv na stav kůže a srsti.

Cystin má silné antioxidační účinky.

 

Nové receptury konzerv IronPet pro psy a kočky nabízí nejen chutný zážitek, ale také kvalitu. Naši mazlíčci si zaslouží jen to nejlepší.

 

NABÍDKA KONZERV IRONPET PRO PSY

NABÍDKA KONZERV IRONPET PRO KOČKY

Vložte svůj komentář