U zásilek dodávaných přepravní společností dochází ke zpoždění expedice. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Kategorie

Jak vybrat účinná antiparazitika? Jde to i s respektem k přírodě!

Jak vybrat účinná antiparazitika? Jde to i s respektem k přírodě!

Hezké počasí přímo volá po procházkách a toulání se přírodou. Dotěrní parazité však číhají doslova na každém kroku. Po letošní mírné zimě bychom se měli mít obzvláště na pozoru! 

Rádi bychom Vám představili kvalitní přípravky na přírodní bázi - antiparazitika Herba Max a Max BiocideCíleně a nekompromisně eliminují nevítané návštěvníky kožíšků vašich zvířecích miláčků.

Proč zvolit přírodní antiparazitika Herba Max a Max Biocide

  • neobsahují žádné chemikálie
  • fungují na bázi přírodních olejů, které se snadno šíří v srsti zvířete
  • jsou vhodná pro štěňata, koťata i zvířata se zdravotním omezením

Účinnou látkou v přípravcích Herba Max jsou esence  na přírodní bázi, které parazity odpuzují a mají velmi příjemnou vůni. 

Naopak přípravky Max Biocide obsahují hubicí přírodní látku Geraniol, která zabraňuje parazitům ve výživě a tím je odstraní. Díky svým vlastnostem neproniká do kůže zvířete, působí v srsti, kde způsobuje zánik dospělých jedinců, vajec a larev. Má okamžitou účinnost  a příjemnou vůni.

 

           Max Biocide                 Herba Max

 

 

Obojky proti vnějším parazitům Herba Max a Max Biocide

Vašeho psa i kočku skvěle ochrání po dobu minimálně 4 měsíců. Účinná látka je voděodolná a u vašeho zvířete nenarušuje vnímání pachů

Pro psy

Pro kočky

 

Pipety Herba Max a Max Biocide 

Tzv. spot-on s jednoduchou aplikací mezi lopatky a u větších psů po celé hřbetní linii. Tyto přírodní přípravky mají okamžitou účinnost, aplikaci doporučujeme opakovat každých 
15 dní. Hodí se zejména pro nárazovou kratší ochranu vašich mazlíčků, kdy antiparazitární obojek není vhodný. Například pro některé aktivní kočičky a nebo pro domácnosti s malými dětmi.

Pro psy

Pro kočky

 

Spreje, pudry a šampony Herba MaxMax Biocide

Jsou výborným pomocníkem proti blechám a klíšťatům s aplikací přímo do srsti, také 
pro vytvoření ochranné bariéry proti parazitům v prostředí pelíšku a v okolí vašeho zvířátka. V sortimentu naleznete i antiparazitika pro chovatele ptáků, králíků a hlodavců. Jen počítejte s kratší účinností a tedy častějším opakováním aplikace, zpravidla 1x týdně.

 

VYUŽIJTE VÝHODNOU NABÍDKU - K VYBRANÉMU KRMIVU ANTIPARAZITNÍ OBOJEK MAXBIOCIDE ZDARMA

 

Prevence v ochraně před blechami, klíšťaty a ostatními parazity se vyplatí. Stejně tak i kontrola pokaždé, když se vrátíte z procházky v přírodě. 

Pokud toužíte vašemu chlupáči dopřát účinnou a bezpečnou péči, přírodní antiparazitika z řady Herba Max a Max Biocide jsou ideální volbou.

 

Ivana Bednářová

 

 

Vložte svůj komentář