B2B
X

Jak vybrat účinná antiparazitika? Jde to i s respektem k přírodě!

Jak vybrat účinná antiparazitika? Jde to i s respektem k přírodě!

Hezké počasí přímo volá po procházkách a toulání se přírodou. Dotěrní parazité však číhají doslova na každém kroku. 

Rádi bychom Vám představili  kvalitní   přípravky na přírodní bázi  -  antiparazitika Herba Max a Max Biocide Cíleně a nekompromisně eliminují nevítané návštěvníky kožíšků vašich zvířecích miláčků.

Proč zvolit přírodní antiparazitika Herba Max a Max Biocide

  • neobsahují žádné chemikálie
  • fungují na bázi přírodních olejů, které se snadno šíří v srsti zvířete
  • jsou vhodná pro štěňata, koťata i zvířata se zdravotním omezením

Účinnou látkou v přípravcích Herba Max jsou esence  na přírodní bázi, které parazity odpuzují a mají velmi příjemnou vůni. 

Naopak přípravky Max Biocide obsahují hubicí přírodní látku Geraniol, která zabraňuje parazitům ve výživě a tím je odstraní. Díky svým vlastnostem neproniká do kůže zvířete, působí v srsti, kde způsobuje zánik dospělých jedinců, vajec a larev. Má okamžitou účinnost  a příjemnou vůni.

 

           Max Biocide                 Herba Max

 

 

Obojky proti vnějším parazitům Herba Max a Max Biocide

Vašeho psa i kočku skvěle ochrání po dobu minimálně 4 měsíců.  Účinná látka je voděodolná  a u vašeho zvířete  nenarušuje vnímání pachů

Pro psy

Pro kočky

 

Pipety Herba Max a Max Biocide 

Tzv.  spot-on  s jednoduchou aplikací mezi lopatky a u větších psů po celé hřbetní linii. Tyto přírodní přípravky mají  okamžitou účinnost , aplikaci doporučujeme opakovat každých 
15 dní. Hodí se zejména pro nárazovou kratší ochranu vašich mazlíčků, kdy antiparazitární obojek není vhodný. Například pro některé aktivní kočičky a nebo pro domácnosti s malými dětmi.

Pro psy

Pro kočky

 

Spreje, pudry a šampony Herba MaxMax Biocide

Jsou výborným pomocníkem proti blechám a klíšťatům s aplikací přímo do srsti, také 
pro vytvoření ochranné bariéry proti parazitům v prostředí pelíšku  a v okolí vašeho zvířátka. V sortimentu naleznete i antiparazitika pro chovatele ptáků, králíků a hlodavců. Jen počítejte s kratší účinností a tedy častějším opakováním aplikace, zpravidla 1x týdně.

 

Prevence v ochraně před blechami, klíšťaty a ostatními parazity se vyplatí. Stejně tak i kontrola pokaždé, když se vrátíte z procházky v přírodě. 

Pokud toužíte vašemu chlupáči dopřát  účinnou   a bezpečnou péči,  přírodní antiparazitika z řady  Herba Max a Max Biocide  jsou ideální volbou.

 

 

 

Vložte svůj komentář