B2B
X

České superprémiové krmivo pro kočky IRONpet

České superprémiové krmivo pro kočky IRONpet

Chcete svoji kočku krmit kvalitním a vyváženým krmivem, které ji zajistí správnou výživu a zdraví? Vyzkoušejte IRONpet.

Kočka je pravý masožravec , má kratší trávicí trakt, který má menší schopnost využívat rostlinná krmiva. Je pro ně naprosto nezbytný příjem potravy živočišného původu , přičemž rostlinnou složku přijímají jen omezeně. Krmivo by tak mělo obsahovat velké množství kvalitních živočišných bílkovin a tuků a malé množství sacharidů. Kočky potřebují některé esenciální živiny např. taurin , zinek , vitamín A, niacin. Všechny tyto požadavky krmivo IRONpet splňuje a zajistí tak Vašim kočkám vyváženou stravu .
 

PRODUKTY IRONPET CAT

 
 
 

KRMIVO IRONPET CAT OBSAHUJE

PŘÍRODNÍ A KVALITNÍ SUROVINY
Krmivo je vyrobeno ze 100 procent přírodních ingrediencí . Hlavním zdrojem jsou vysoce kvalitní živočišné bílkoviny (maso krůtí, hovězí nebo ze pstruha).
 
TAURIN
Taurin je esenciální aminokyselina , která je pro kočky životně důležitá, ale její organismus si ji nedokáže sám vytvořit. Dlouhodobý nedostatek téhle látky může u koček vést k poruchám činnosti srdce a k poškození zraku (až k degeneraci sítnice). Taurin u koček musí být přijímán v potravě , nachází se především v mase, ve vnitřnostech, ve vejcích a rybách. Krmivo IRONpet je navíc o tuto aminokyselinu obohaceno.
 
ZINEK
Zinek je minerální látka, která se podílí na dobrém stavu srsti a kůže . Nedostatek zinku ve stravě kočky může mít za následek špatnou kvalitu, nedostatečné zbarvení a velmi pomalý růst srsti. Může způsobovat vyrážky, záněty kůže a rány se pak pomaleji hojí.
 
HYPOALERGENNÍ
Krmivo neobsahuje obiloviny jako pšenici nebo kukuřici, ani sóju, tzv. potenciální alergeny , které by mohly v krmivu způsobovat trávicí problémy a potravinové alergie. Krmivo je tedy bezlepkové , hypoalergenní a snadno stravitelné i pro kočky s citlivým zažíváním.
 
KVALITNÍ VLÁKNINA
V krmivu je zdrojem prospěšné vlákniny hrách a mrkev . Hrách podporuje imunitu a správnou funkci srdce, má nízký glykemický index. Napomáhá trávení a a obsahuje cennou kombinaci vitamínů a minerálních látek. Mrkev je přirozeným zdrojem betakarotenu, vlákniny a vitamínů. Také posiluje imunitu a chrání tělesné buňky před volnými radikály.
 
 

GRANULE IRONPET CAT

Granule IRONpet jsou superprémiové krmivo bez obsahu lepku a kuřecího masa. Hlavním zdrojem bílkovin je maso hovězí nebo krůtí . Obsahuje pouze přírodní konzervanty a antioxidanty .
 
VYVÁŽENÝ POMĚR OMEGA 3 a OMEGA 6 MASTNÝCH KYSELIN
Tyto kyseliny si tělo savců není schopné samo vyrobit a je nutné je dodávat v potravě. Správný poměr pozitivně působí na kardiovaskulární systém , zlepšuje kvalitu srsti i drápů a podporuje imunitní systém .
 
ZDROJ GLUKOSAMINU A CHONDROITINU
Pro výživu kloubního aparátu jsou přidány hydrolyzované skořápky korýšů (zdroj glukosaminu) a extrakt z chrupavek (zdroj chondroitinu).
 
OBSAHUJE RÝŽI
Rýže je obilnina bohatá na vitamíny a minerální látky. Neobsahuje žádné alergeny, jako je pšenice, kukuřice nebo sója. Obsahuje vápník, fosfor, železo, vitamíny B1, B2, B3 a vitamín D, které jsou důležité pro dobrý stav kůže a kvalitní srst a také pro podporu zraku a trávení.
 
OBSAHUJE ESENCIÁLNÍ MASTNÉ KYSELINY
Díky obsahu esenciálních mastných kyselin pečuje o srst, kardiovaskulární systém a rozvoj mozku a působí jako prevence před řadou onemocnění.
 
 

KONZERVY IRONPET CAT

Superprémiové mokré krmivo IRONpet je vyrobeno ze 100 procent přírodních ingrediencí. Přidané minerály a vitamíny podporují zdraví Vaší kočičky. Na výběr máte maso hovězí, krůtí nebo ze pstruha.
 
MONOPROTEIN
Obsahuje pouze jediný zdroj živočišných bílkovin tzv. monoprotein ve formě hrubě mletých kusů, což zajišťuje snadnou stravitelnost a velmi dobrou vstřebatelnost živin . Monoprotein znamená, že krmivo obsahuje pouze maso a orgány z jednoho živočišného zdroje . Monoproteinová strava snižuje riziko potravinových alergií a nezatěžuje zažívání , takže je vhodná i pro citlivá bříška Vašich kočiček.
 
 

KRMIT GRANULEMI NEBO KONZERVAMI?

IRONpet má ve své nabídce pro kočky na výběr jak granule (suché krmivo) tak i konzervy (mokré krmivo). Příjem výhradně suchého krmiva zvyšuje riziko močových kamenů, protože kočky přirozeně méně pijí. Na druhou stranu obsahují více živin než mokré krmivo. Proto je nejlepší kombinace mokrého a suchého krmiva s vysokým podílem živočišných produktů.
 
 

Podívejte se na produkty IRONPET PRO KOČKY

 

Vložte svůj komentář