B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

WC s filtrem a lopatkou RotoToilet

Skladem > 30
385 Kč
Doprava zdarma

Plaisir Cat kuřecí, vanička 100 g

Skladem > 30
15 Kč
150 Kč/kg
Doprava zdarma

Max Biocide Shampoo repelentní šampón 200 ml !CZ!

Skladem > 30
138 Kč
690 Kč/l
Doprava zdarma

ZVERLIT růžový podestýlka super jemná 6 kg

Skladem > 30
104 Kč
17 Kč/kg
Doprava zdarma

Fontána Trevi 2 l

Skladem 7
741 Kč
Doprava zdarma

Mávátko pštros barevné 55 cm

Skladem > 30
51 Kč
Doprava zdarma

Salmon in Fish Shape JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
100 Kč
400 Kč/kg
Doprava zdarma

Lopatka Diggy Small 250 ml

Skladem > 30
19 Kč
Doprava zdarma

Canvit BIOTIN kočka ochucený 100 g

není skladem
171 Kč
1 710 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Benko stelivo hrudkující 5 kg

Skladem > 30
64 Kč
13 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska plast Vibrissa kočka malá

Skladem > 30
34 Kč
Doprava zdarma

Mávátko malé 25 cm

Skladem 7
81 Kč
Doprava zdarma

WC s okrajem Jumbo, různé barvy

Skladem > 30
170 Kč
Doprava zdarma

Relaxační křeslo černé

není skladem
678 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek Natálie růžová

Skladem 4
897 Kč
Doprava zdarma

Vodorozpustný C Compositum 500 g

není skladem
245 Kč
490 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Pelíšek Amélie 50 cm antracit

Skladem 6
451 Kč
Doprava zdarma

WC s okrajem velké Shuttle

Skladem > 30
171 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata