B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Max Biocide Collar Cat repelentní obojek, kočka 42 cm !CZ!

Skladem > 30
71 Kč
71 Kč/ks
Doprava zdarma

GILL´S ústní voda sprej 100 ml

Skladem 26
75 Kč
750 Kč/l
Doprava zdarma

Mini Chicken Sandwich JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Průchozí dvířka Small bílá

Skladem 7
474 Kč
Doprava zdarma

Miska nerez stabilní broušená 0,55 l

Skladem > 30
62 Kč
Doprava zdarma

Plaisir Cat Kitten kuřecí v omáčce, kapsička 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Míček ježek měkký 4 cm

Skladem > 30
7 Kč
Doprava zdarma

Miska proti hltání Adagio plast malá

Skladem 21
65 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek Natálie béžová

Skladem 2
897 Kč
Doprava zdarma

Duck Pressed Stick JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
79 Kč
316 Kč/kg
Doprava zdarma

Myš a míček s peřím zeleno-fialová třpyt

Skladem > 30
42 Kč
Doprava zdarma

SMARTY Cat Drůbeží chunks, konzerva 410 g

Skladem > 30
24 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma

Dax Cat granule hovězí se zeleninou 10 kg

Skladem > 30
460 Kč
46 Kč/kg
Doprava zdarma

Vodítko popruh stuha, různé dekory 1,6 x 140 cm

Skladem 2
121 Kč
Doprava zdarma

Miska plast kočka 0,2 l

Skladem 17
20 Kč
Doprava zdarma

Miska lavorek nerez 0,29 l

není skladem
17 Kč
Doprava zdarma

Plaisir Cat pstruh & krevety, kapsička 100 g

Skladem > 30
14 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma

Stahovací pelíšek Adriana 40 cm šedý

Skladem 5
583 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata