B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

OPTIMAnova Cat Exquisite 20 kg

Skladem > 30
2 474 Kč
124 Kč/kg
Doprava zdarma

Mávátko střední 45 cm

Skladem 8
81 Kč
Doprava zdarma

Jeskyně s polštářem, mix barev

Skladem 15
444 Kč
Doprava zdarma

SMARTY Cat Hovězí chunks, konzerva 810 g

Skladem > 30
41 Kč
51 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska nerez stabilní černá/měď 0,2 l

Skladem > 30
47 Kč
Doprava zdarma

WC uzavřené Vicky, mix barev

není skladem
332 Kč
Doprava zdarma

Mini Duck Stick Glukosamin & Chondro JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
27 Kč
386 Kč/kg
Doprava zdarma

Tulipytlík 35 x 50 cm světle modrá

Skladem 3
384 Kč
Doprava zdarma

Arpalit Neo šampon obohacený antiparazitární složkou a bambusovým extraktem 500 ml

Skladem 3
310 Kč
620 Kč/l
Doprava zdarma

RENO Cat stelivo 5 kg

Skladem > 30
68 Kč
14 Kč/kg
Doprava zdarma

Herba Max Lotion repelentní sprej 200 ml

Skladem > 30
138 Kč
690 Kč/l
Doprava zdarma

Postroj popruh kočka

Skladem 20
61 Kč
Doprava zdarma

Hračka kočka - plyšový ježek s šantou

Skladem > 30
32 Kč
Doprava zdarma

Salmon in Fish Shape JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Natahovací myš 8 cm

Skladem 16
79 Kč
Doprava zdarma

Miska plast Amore 0,25 l

Skladem 14
37 Kč
Doprava zdarma

Přepravka Trasportino plast 50 x 33 x 32 cm

Skladem > 30
263 Kč
Doprava zdarma

Proct-Cat Adult Fish 4 kg

Skladem > 30
264 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata