B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Miska nerez stabilní 0,25 l

Skladem > 30
29 Kč
Doprava zdarma

Herba Max Spot-on Dog & Cat repelentní kapky 5 x1 ml

Skladem > 30
128 Kč
128 Kč/ks
Doprava zdarma

Canvit MULTI pes ochucený 100 g

není skladem
184 Kč
1 840 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Adult Light 2 kg

Skladem 4
416 Kč
208 Kč/kg
Doprava zdarma

SMARTY Cat Hovězí chunks, konzerva 410 g

Skladem > 30
24 Kč
59 Kč/kg
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Adult Light 6 kg

Skladem 9
828 Kč
138 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska nerez stabilní broušená 0,2 l

Skladem > 30
43 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek Amélie de Luxe 60 cm šedý s tlapkami

není skladem
584 Kč
Doprava zdarma

Vetbed protiskluz / Drybed šedá hvězdy a packy , role 10 x 1,5 m, vlas 30 mm

Skladem 1
9 413 Kč
Doprava zdarma

OPTIMAnova Cat Exquisite 2 kg

Skladem 30
444 Kč
222 Kč/kg
Doprava zdarma

WC s okrajem a lopatkou

Skladem > 30
133 Kč
Doprava zdarma

MIKEŠ Standard hrudkující 5 kg

Skladem > 30
72 Kč
14 Kč/kg
Doprava zdarma

Dvojmiska nerez se stojánkem 2 x 0,4 l

Skladem > 30
80 Kč
Doprava zdarma

Salmon in Heart Shape JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
22 Kč
314 Kč/kg
Doprava zdarma

Míček ježek 3,5 cm

Skladem 10
11 Kč
Doprava zdarma

Dřevěná podestýlka Limara 14 l ( 8kg )

Skladem > 30
217 Kč
16 Kč/l
Doprava zdarma

Hračka ryba s rolničkou

Skladem 26
71 Kč
Doprava zdarma

ZVERLIT modrý jemná podestýlka 6 kg

Skladem > 30
148 Kč
25 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata