B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Duck Strips JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
37 Kč
529 Kč/kg
Doprava zdarma

Míček s peřím (2 ks)

Skladem 17
42 Kč
21 Kč/ks
Doprava zdarma

WC uzavřené Galaxy Medium, mix barev

není skladem
259 Kč
Doprava zdarma

Rabbit Spiral Stick JUKO Snacks 12 cm (250 g)

Skladem > 30
110 Kč
440 Kč/kg
Doprava zdarma

Lopatka Drilly Small 250 ml

Skladem > 30
19 Kč
Doprava zdarma

Pelíšek plast 2 grafitová 68,5 x 49 x 27,5 cm

Skladem 10
286 Kč
Doprava zdarma

MAX CALM zklidňující obojek proti stresu pro kočky

Skladem > 30
93 Kč
93 Kč/ks
Doprava zdarma

Arpalit Care šampon s extraktem z listů čajovníku 250 ml

Skladem > 30
193 Kč
772 Kč/l
Doprava zdarma

Miska plast kočka 0,3 l

Skladem > 30
40 Kč
Doprava zdarma

Pavouk 12 cm

Skladem > 30
26 Kč
Doprava zdarma

MIKEŠ Parfum hrudkující s vůní 5 kg

Skladem > 30
80 Kč
16 Kč/kg
Doprava zdarma

Max Biocide Environment repelentní prostředí 500 ml !CZ!

Skladem 23
316 Kč
632 Kč/l
Doprava zdarma

Dax Cat granule drůbeží se zeleninou 1 kg

Skladem > 30
55 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma

Obojek popruh rozlišující 14 - 35 x 1 cm

Skladem > 30
38 Kč
Doprava zdarma

Rabbit Spiral Stick JUKO Snacks 2 cm (70 g)

Skladem > 30
35 Kč
500 Kč/kg
Doprava zdarma

Lamb Pressed Stick JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
91 Kč
364 Kč/kg
Doprava zdarma

Miska rohová plast malá

Skladem 12
37 Kč
Doprava zdarma

Lopatka Flash 26 x 10 x 7 cm

Skladem 24
73 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata