B2B
X

Chicken soft Ring JUKO Snacks 250 g

Doprava zdarma
Značka: juko
Kód: 11602
Lahodné masové kroužky z kuřecího masa – chutná a zdravá odměna pro vašeho mazlíčka. Dopřejte svému psovi nebo kočce poctivou masovou odměnu ve formě měkkých kuřecích kroužků, které potěší každého mlsného mazlíčka. Díky složení bez lepku jsou tyto pamlsky skvělou volbou i pro zvířata s citlivým zažíváním nebo alergiemi. - Vysoký podíl masa – kuřecí maso jako hlavní složka zajišťuje výraznou chuť a vůni. - Bez lepku a umělých přísad – čisté složení pro zdravou odměnu. - Vhodné i pro citlivá bříška – lehce stravitelné složky napomáhají dobrému trávení. - Praktické uzavíratelné balení – uchová pamlsky déle čerstvé a voňavé. Složení: kuřecí maso 85,45 %, kukuřičný škrob 5 %, sorbitol 3 %, glycerin 3 %, rostlinný protein 3 %, sůl 0,5 %. Doplňkové látky: sorbát draselný 0,05 %. Analytické složky: dusíkaté látky min. 30 %, hrubý tuk max. 5 %, hrubá vláknina max. 2 %, hrubé popeloviny max. 5 %, vlhkost max 23 %. ILUSTRATIVNÍ FOTO
Skladem > 30
Doprava od 89 Kč
108 Kč
432 Kč/kg

Lahodné masové kroužky z kuřecího masa – chutná a zdravá odměna pro vašeho mazlíčka.

Dopřejte svému psovi nebo kočce poctivou masovou odměnu ve formě měkkých kuřecích kroužků, které potěší každého mlsného mazlíčka. Díky složení bez lepku jsou tyto pamlsky skvělou volbou i pro zvířata s citlivým zažíváním nebo alergiemi.

- Vysoký podíl masa – kuřecí maso jako hlavní složka zajišťuje výraznou chuť a vůni.
- Bez lepku a umělých přísad – čisté složení pro zdravou odměnu.
- Vhodné i pro citlivá bříška – lehce stravitelné složky napomáhají dobrému trávení.
- Praktické uzavíratelné balení – uchová pamlsky déle čerstvé a voňavé.

Složení: kuřecí maso 85,45 %, kukuřičný škrob 5 %, sorbitol 3 %, glycerin 3 %, rostlinný protein 3 %, sůl 0,5 %. Doplňkové látky: sorbát draselný 0,05 %.

Analytické složky: dusíkaté látky min. 30 %, hrubý tuk max. 5 %, hrubá vláknina max. 2 %, hrubé popeloviny max. 5 %, vlhkost max 23 %.

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Lahodné masové kroužky z kuřecího masa – chutná a zdravá odměna pro vašeho mazlíčka.

Dopřejte svému psovi nebo kočce poctivou masovou odměnu ve formě měkkých kuřecích kroužků, které potěší každého mlsného mazlíčka. Díky složení bez lepku jsou tyto pamlsky skvělou volbou i pro zvířata s citlivým zažíváním nebo alergiemi.

- Vysoký podíl masa – kuřecí maso jako hlavní složka zajišťuje výraznou chuť a vůni.
- Bez lepku a umělých přísad – čisté složení pro zdravou odměnu.
- Vhodné i pro citlivá bříška – lehce stravitelné složky napomáhají dobrému trávení.
- Praktické uzavíratelné balení – uchová pamlsky déle čerstvé a voňavé.

Složení: kuřecí maso 85,45 %, kukuřičný škrob 5 %, sorbitol 3 %, glycerin 3 %, rostlinný protein 3 %, sůl 0,5 %. Doplňkové látky: sorbát draselný 0,05 %.

Analytické složky: dusíkaté látky min. 30 %, hrubý tuk max. 5 %, hrubá vláknina max. 2 %, hrubé popeloviny max. 5 %, vlhkost max 23 %.

ILUSTRATIVNÍ FOTO

Mohlo by se vám líbit

Šampon pro psy s kondicionérem HYDRATAČNÍ SMARTY 250 ml

Skladem > 30
75 Kč
300 Kč/l
Doprava zdarma

Miska nerez hnědá potisk 0,76 l

Skladem 15
84 Kč
Doprava zdarma
Ostatní zákazníci také zakoupili

Chicken Soft Jerky JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
101 Kč
404 Kč/kg
Doprava zdarma

Mini Chicken Soft Jerky with Starch Bone JUKO Snacks 250 g

Skladem > 30
101 Kč
404 Kč/kg
Doprava zdarma

Chicken Soft Jerky made by hand JUKO Snacks 70 g

Skladem > 30
33 Kč
471 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprava od 89,00 Kč
/seznamapi/postdata