B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

FALCO Kuřecí prsa s bramborovým salátem Vánoční edice, konzerva 200 g

Skladem > 30
47 Kč
Doprava zdarma

Myš malá kartonová 5 cm

Skladem > 30
35 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Dvojitá kartonová hračka 15 cm

Skladem > 30
36 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Matatabi hlavolam srdce s catnipem 26 x 5 cm

Skladem 29
54 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Proct-Cat Adult Chicken 19 kg - Poškozený obal - SLEVA

Skladem 1
1 220 Kč 1 037 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 15 %

ZVERLIT fialový podestýlka super jemná s vůní 9,2 kg - Poškozený obal - SLEVA 10 %

Skladem 1
203 Kč 183 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 10 %

Voskes Cream Snacks Cat s tuňákem a makrelou 90 g

Skladem > 30
52 Kč
578 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej

Voskes Cream Snacks Cat s tuňákem a hovězím 90 g

Skladem 3
52 Kč
578 Kč/kg
Doprava zdarma

SHELMA Cat losos a treska, kapsa 85 g (4 pack)

Skladem 14
50 Kč 40 Kč
118 Kč/kg
Doprava zdarma
Zlevněné zboží
Sleva 20 %
/seznamapi/postdata