B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Krmná směs hlodavec Dako 3 l

Skladem 9
138 Kč
46 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex krmivo pro jesetery 4 mm, sáček 2 kg

není skladem
297 Kč
149 Kč/kg
Doprava zdarma

Nutri Mix MINERAL 1 kg

Skladem > 30
55 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma

Hrách 25 kg

není skladem
463 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Slunečnice černá Biostan 500 g

není skladem
26 Kč
52 Kč/kg
Doprava zdarma

KOI MIX sticks plovoucí, sáček 1 l

Skladem > 30
27 Kč
27 Kč/l
Doprava zdarma

KOI MIX mini pellet kuličky, sáček 10 l

Skladem 3
231 Kč
23 Kč/l
Doprava zdarma

KOI MIX sticks plovoucí, dóza 5 l

Skladem 19
175 Kč
35 Kč/l
Doprava zdarma

Energys Klasik Nosnice sypká směs 10 kg

Skladem 26
186 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma

Průchozí dvířka Small bílá

Skladem 7
474 Kč
Doprava zdarma

Energys cukrovarské řízky sypké 20 kg

není skladem
446 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Tubifex Pulex Gamarus (vodní želva, ryba) 500 ml

Skladem 3
216 Kč
432 Kč/l
Doprava zdarma

Průchozí dvířka Medium hnědá

Skladem 5
1 520 Kč
Doprava zdarma

Schody dřevěné Croci černé

není skladem
1 496 Kč
Doprava zdarma

Tubifex Basic multi granulat 125 ml

Skladem > 30
60 Kč
480 Kč/l
Doprava zdarma

Vodorozpustný C Compositum 500 g

není skladem
245 Kč
490 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Minerální písek terárium Dako 4,5 kg

Skladem 23
132 Kč
29 Kč/kg
Doprava zdarma

KOI MIX sticks plovoucí, sáček 20 l

Skladem > 30
349 Kč
17 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata