B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Krmítko na nožce

Skladem 16
318 Kč
Doprava zdarma

Nutri Mix FORTICOAT 250 ml

Skladem 6
102 Kč
408 Kč/l
Doprava zdarma

KOI MIX sticks plovoucí, sáček 3 l

Skladem > 30
70 Kč
23 Kč/l
Doprava zdarma

Energys Pštros Maxi granule (od 6 měsíců) 25 kg

není skladem
495 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Tubifex Beta Tab (býložravé ryby na dně) 125 ml

Skladem > 30
65 Kč
520 Kč/l
Doprava zdarma

Slunečnice žíhaná Biostan 500 g

Skladem > 30
26 Kč
52 Kč/kg
Doprava zdarma

Nutri Mix PRASATA 1 kg

Skladem > 30
70 Kč
70 Kč/kg
Doprava zdarma

Psí pisoár design 3 dřevěný 40 cm

Skladem 6
860 Kč
Doprava zdarma

Patentka, sáček 50 ml

Skladem > 30
56 Kč
1 120 Kč/l
Doprava zdarma

Kukuřice 25 kg

Skladem 3
456 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma

Mikros vápenný grit 3 kg

Skladem > 30
80 Kč
27 Kč/kg
Doprava zdarma

Tubifex Alfa Tab 125 ml

Skladem 14
82 Kč
656 Kč/l
Doprava zdarma

Průchozí dvířka Medium bílá

Skladem 1
1 381 Kč
Doprava zdarma

Energys Gold Nosnice granule 10 kg

Skladem 12
202 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna Limara 15 l (170 g )

Skladem > 30
49 Kč
3 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Biotal Basic vločky 125 ml

Skladem 24
52 Kč
416 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Cichlid granulát 125 ml

Skladem 28
60 Kč
480 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Pulex Gamarus (vodní želva, ryba) 125 ml

Skladem > 30
71 Kč
568 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata