B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Energys brojler Maxi granule 25 kg

není skladem
504 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Podkladek střední sádrový (1 ks)

Skladem > 30
20 Kč
20 Kč/ks
Doprava zdarma

Tubifex Karofil Goldfish 125 ml

Skladem 15
53 Kč
424 Kč/l
Doprava zdarma

KOI VANILLA pellet kuličky, sáček 1 l

Skladem > 30
32 Kč
32 Kč/l
Doprava zdarma

Mikros VDK Biostrong Kůň 3 kg

není skladem
248 Kč
83 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Přenosné terárium plast 7,5 l

Skladem 4
273 Kč
Doprava zdarma

Tubifex Proteid Colour 550 ml

Skladem 1
146 Kč
265 Kč/l
Doprava zdarma

Tekutý Kombisol Multi 30 ml

není skladem
97 Kč
3 233 Kč/l
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Tubifex Labiryn Basic 1000 ml

Skladem 24
216 Kč
216 Kč/l
Doprava zdarma

KOI MIX sticks plovoucí, sáček 5 l

Skladem 27
120 Kč
24 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Etawil (sušený gamarus a kreveta) 250 ml

Skladem 13
78 Kč
312 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Gamma Tab 125 ml

Skladem 23
65 Kč
520 Kč/l
Doprava zdarma

Vápníková želvička Dako 20 g

Skladem > 30
28 Kč
1 400 Kč/kg
Doprava zdarma

Tubifex Biotal Basic vločky 250 ml

Skladem 6
76 Kč
304 Kč/l
Doprava zdarma

Energys Klasik Králík (výkrm, bez antikokcidik) 25 kg

Skladem 16
429 Kč
17 Kč/kg
Doprava zdarma

Psí pisoár design 4 dřevěný 40 cm

Skladem 3
860 Kč
Doprava zdarma

Energys Klasik Králík (výkrm, bez antikokcidik) 10 kg

Skladem 18
180 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma

Krmítko chaloupka

Skladem > 30
318 Kč
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata