B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Tubifex Karofil Cichlid 125 ml

Skladem > 30
53 Kč
424 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Beta Tab 125 ml

Skladem > 30
83 Kč
664 Kč/l
Doprava zdarma

Miska keramická 0,5 l

Skladem > 30
80 Kč
Doprava zdarma

Venkovní hnízdící budka

Skladem 22
318 Kč
Doprava zdarma

Tubifex Alfa Tab (ryby na dně) 125 ml

Skladem 15
65 Kč
520 Kč/l
Doprava zdarma

Minerální písek terárium Dako 1,5 kg

Skladem 19
45 Kč
30 Kč/kg
Doprava zdarma

Hrách 5 kg

Skladem 6
105 Kč
21 Kč/kg
Doprava zdarma

Max Cosmetic Animal Stop zákazový sprej 200 ml

Skladem > 30
132 Kč
660 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex krmivo pro jesetery 2 mm, sáček 0,5 kg

Skladem 14
86 Kč
172 Kč/kg
Doprava zdarma

Krmítko venkovní domek plast hnědá

Skladem > 30
320 Kč
Doprava zdarma

Tubifex Vis Vitalis (pro želvy) 125 ml

Skladem 3
43 Kč
344 Kč/l
Doprava zdarma

Energys Klasik Forte Králík (výkrm, s kokcidiostatiky) 10 kg

Skladem 18
182 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma

Mikros Drůbež 1 kg

není skladem
78 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma

Sprej proti kunám 400 ml

Skladem 23
174 Kč
435 Kč/l
Doprava zdarma

Deli Nature Basic králík 15 kg

není skladem
607 Kč
40 Kč/kg
Doprava zdarma

Deli Nature Excellent Premium králík 12,5 kg

Skladem > 30
624 Kč
42 Kč/kg
Doprava zdarma

Tubifex Pulex Gamarus (vodní želva, ryba) 250 ml

Skladem 13
121 Kč
484 Kč/l
Doprava zdarma

Gamarus, sáček 200 ml

Skladem > 30
37 Kč
185 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata