B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Krmítko venkovní Finch talíř vínová

Skladem > 30
292 Kč
Doprava zdarma

Dřevitá vlna JUKO 500 g

Skladem > 30
84 Kč
168 Kč/kg
Doprava zdarma

HL700 Čmelíkostop Rebel 500 ml

Skladem > 30
288 Kč
576 Kč/l
Doprava zdarma

Nutri Mix OVCE a SPARKATÁ ZVĚŘ 1 kg

Skladem 25
78 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma

Nutri Mix KRÁLÍK 1 kg

Skladem > 30
75 Kč
75 Kč/kg
Doprava zdarma

Tubifex Natural Cichlid Basic 125 ml

Skladem 17
46 Kč
368 Kč/l
Doprava zdarma

Miska keramická dvojmiska 2 x 0,5 l

Skladem > 30
166 Kč
Doprava zdarma

Tubifex Proteid Colour 125 ml

Skladem 27
53 Kč
424 Kč/l
Doprava zdarma

KOI MIX sticks plovoucí, sáček 10 l

není skladem
197 Kč
20 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Basic multi granulat 250 ml

Skladem 17
93 Kč
372 Kč/l
Doprava zdarma

Krmná směs hlodavec Dako 5 l

Skladem 22
214 Kč
43 Kč/l
Doprava zdarma

Max Cosmetic Educator Puppies návykový sprej 200 ml

Skladem > 30
132 Kč
660 Kč/l
Doprava zdarma

Nutrimilk feed - mléko pro hospodářská zvířata 25 kg

Skladem 18
1 381 Kč
55 Kč/kg
Doprava zdarma

Psí pisoár design 1 dřevěný 40 cm

Skladem 2
860 Kč
Doprava zdarma

Želví mls 200 ml

Skladem > 30
37 Kč
185 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Karofil Goldfish 250 ml

Skladem 13
78 Kč
312 Kč/l
Doprava zdarma

Herba Max Vapo Gun repelentní sprej 500 ml

Skladem > 30
316 Kč
632 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Bio Alg (býložravé ryby) 250 ml

Skladem 12
102 Kč
408 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata