B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Tubifex Gold Fisch Granulat 250 ml

není skladem
83 Kč
332 Kč/l
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Tubifex Karoten Cichlid Granulat 125 ml

Skladem 24
62 Kč
496 Kč/l
Doprava zdarma

Lepové desky do květináčů, modré (5 ks)

Skladem > 30
73 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma
Doprodej

Kovové krmítko s úzkými mezerami 1 m

Skladem 13
363 Kč
Doprava zdarma
Doprodej

Venkov & Tradice Kuře odchov sypká směs 20 kg

není skladem
329 Kč
16 Kč/kg
Doprava zdarma

Energys jehně, kůzle 25 kg

není skladem
458 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Supervit savci 100 g

Skladem 19
43 Kč
430 Kč/kg
Doprava zdarma

Supervit savci 3 kg

není skladem
988 Kč
329 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Energys Krůta Maxi (od 13 týdnů, bez antikokcidika) 25 kg

není skladem
490 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Vojtěškové kroužky pro králíky a hlodavce 12 kg

Skladem > 30
501 Kč
42 Kč/kg
Doprava zdarma

Mikros Prasata 1 kg

není skladem
71 Kč
71 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Slunečnice černá extra čištěná JUKO 10 kg

Skladem > 30
364 Kč
36 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna Limara 5 kg

Skladem 17
641 Kč
128 Kč/kg
Doprava zdarma
Doprodej
/seznamapi/postdata