B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

BIOSTAN nosnice 5 kg

není skladem
214 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Nutri Mix NOSNICE 20 kg

Skladem 1
883 Kč
44 Kč/kg
Doprava zdarma

Lesknice 500 g

Skladem 10
37 Kč
74 Kč/kg
Doprava zdarma

Minerální a solný líz, kůň a ovce 10 kg

Skladem 17
210 Kč
21 Kč/kg
Doprava zdarma

Krmítko bidlo 33x29x45 cm

Skladem 12
551 Kč
Doprava zdarma

KOI STRAWBERRY pellet kuličky, sáček 1 l

Skladem > 30
32 Kč
32 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Proteid Colour 250 ml

Skladem 10
78 Kč
312 Kč/l
Doprava zdarma

Přenosné terárium plast 1,5 l

Skladem 7
219 Kč
Doprava zdarma

Krmítko venkovní Finch talíř antracit

Skladem > 30
292 Kč
Doprava zdarma

Tubifex Etawil (sušený gamarus a kreveta) 125 ml

Skladem 14
52 Kč
416 Kč/l
Doprava zdarma

Energys Kachna Maxi granule (od 3. týdne) 25 kg

Skladem 3
490 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

Vápenný grit KVK 25 kg

Skladem 21
347 Kč
14 Kč/kg
Doprava zdarma

Tubifex krmivo pro jesetery 2 mm, sáček 2 kg

Skladem 25
312 Kč
156 Kč/kg
Doprava zdarma

Energys Gold Křepelka granule 25 kg

Skladem 12
510 Kč
20 Kč/kg
Doprava zdarma

Tubifex Labiryn Basic 250 ml

není skladem
76 Kč
304 Kč/l
Doprava zdarma

HL700 Čmelíkostop Rebel 250 ml

Skladem > 30
182 Kč
728 Kč/l
Doprava zdarma

Drůbež odchov Mikrop 5 kg

není skladem
320 Kč
64 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Sépiové velké zlomky nad 5 cm 250 g

Skladem > 30
127 Kč
508 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata