B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Krmítko venkovní domek plast zelená

Skladem > 30
320 Kč
Doprava zdarma

Mikros Holub 1 kg

Skladem 30
106 Kč
106 Kč/kg
Doprava zdarma

Tubifex Karoten Color Tab (lepící) 125 ml

Skladem 7
84 Kč
672 Kč/l
Doprava zdarma

Energys Klasik Forte Králík (výkrm, s antikokcidiky) 25 kg

Skladem 14
434 Kč
17 Kč/kg
Doprava zdarma

GILL´S Odor Stop pohlcující zápach 300 ml

Skladem 3
146 Kč
487 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex krmivo pro jesetery 4 mm, sáček 0,5 kg

Skladem 23
83 Kč
166 Kč/kg
Doprava zdarma

Max Cosmetic Animal Stop zákazový sprej 500 ml

Skladem 13
304 Kč
608 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Alfa Tab II (lepící na sklo) 125 ml

Skladem 20
65 Kč
520 Kč/l
Doprava zdarma

BIOSTAN zimní směs 1 kg

Skladem > 30
31 Kč
31 Kč/kg
Doprava zdarma

Krmítko salaš

Skladem 17
466 Kč
Doprava zdarma

Tubifex Daphnia Rozwielitka 125 ml

Skladem 12
38 Kč
304 Kč/l
Doprava zdarma

KOI VANILLA pellet kuličky, dóza 5 l

Skladem 8
199 Kč
40 Kč/l
Doprava zdarma

Dafnia, sáček 200 ml

Skladem > 30
36 Kč
180 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Gamma Tab II (lepící na sklo) 125 ml

Skladem 21
65 Kč
520 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Labiryn Basic 125 ml

Skladem 18
52 Kč
416 Kč/l
Doprava zdarma

Průchozí dvířka Large bílá

Skladem 5
1 661 Kč
Doprava zdarma

Tubifex Natural Cichlid Basic 250 ml

Skladem 8
76 Kč
304 Kč/l
Doprava zdarma

Lojová koule se semínky XXL 500 g

Skladem > 30
24 Kč
48 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata