B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Nutri Mix NOSNICE 3 kg

Skladem > 30
180 Kč
60 Kč/kg
Doprava zdarma

Tubifex Veget Tab 125 ml

Skladem 21
82 Kč
656 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Basic Tab (lepící)125 ml

Skladem 11
82 Kč
656 Kč/l
Doprava zdarma

Nutri Mix Kozy 1 kg

Skladem 22
81 Kč
81 Kč/kg
Doprava zdarma

Mikros mletý vápenec 5 kg

Skladem > 30
109 Kč
22 Kč/kg
Doprava zdarma

Aquarium plastové 5,5 l

Skladem > 30
193 Kč
Doprava zdarma

Nutri Mix NOSNICE 1 kg

Skladem > 30
65 Kč
65 Kč/kg
Doprava zdarma

Energys Champion Králík výstavní (bez kokcidiostatik) 25 kg

Skladem 2
451 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma

Nosnice Mikrop 5 kg

není skladem
230 Kč
46 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Krmítko násyp M

Skladem > 30
286 Kč
Doprava zdarma

Nutri Mix DRUBEŽ 1 kg

Skladem > 30
72 Kč
72 Kč/kg
Doprava zdarma

Tubifex Labiryn Basic 550 ml

není skladem
142 Kč
258 Kč/l
Doprava zdarma

Kukuřice 5 kg

Skladem 9
103 Kč
21 Kč/kg
Doprava zdarma

Přenosné terárium plast 3,5 l

Skladem 19
225 Kč
Doprava zdarma

Nutri Mix KOZA 3 kg

není skladem
235 Kč
78 Kč/kg
Doprava zdarma

Krevety, sáček 200 ml

Skladem > 30
37 Kč
185 Kč/l
Doprava zdarma

GILL´S Puppy Trainer návykový sprej 50 ml

není skladem
184 Kč
3 680 Kč/l
Doprava zdarma

Energys Gold Nosnice granule 25 kg

Skladem 23
449 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata