B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

KOI MIX mini pellet kuličky, dóza 3 l

Skladem > 30
149 Kč
50 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Karofil Cichlid 250 ml

Skladem 14
78 Kč
312 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Reptin W (vodní želva) 250 ml

není skladem
82 Kč
328 Kč/l
Doprava zdarma

KOI MIX mini pellet kuličky, sáček 3 l

Skladem 27
103 Kč
34 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Gold Fisch Granulat 125 ml

Skladem 26
62 Kč
496 Kč/l
Doprava zdarma

Energys Kuře Midi granule (7. - 21. týden) 25 kg

není skladem
464 Kč
19 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Tekutý Kombisol AD3E 30 ml

není skladem
97 Kč
3 233 Kč/l
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

OPTIMAnova Balíček pro štěně Velká plemena

není skladem
543 Kč 462 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Mikros Ovis sušené mléko jehně, kůzle 3 kg

Skladem > 30
380 Kč
127 Kč/kg
Doprava zdarma

Supervit drůbež 100 g

Skladem > 30
41 Kč
410 Kč/kg
Doprava zdarma

KOI MIX sticks plovoucí, sáček 40 l

Skladem > 30
675 Kč
17 Kč/l
Doprava zdarma

Krmítko násyp L

Skladem > 30
373 Kč
Doprava zdarma

Krmítko stodola

Skladem 26
466 Kč
Doprava zdarma

Tubifex Daphnia Rozwielitka Vitamin 125 ml

Skladem 24
40 Kč
320 Kč/l
Doprava zdarma

Kloubní výživa kůň Geloren (3 x 450 g ) - višňová

Skladem 1
1 436 Kč
1 064 Kč/kg
Doprava zdarma

Dřevitá vlna JLP 3 kg

není skladem
405 Kč
135 Kč/kg
Doprava zdarma

BIOSTAN kachně (od 3 týdnů) 5 kg

není skladem
143 Kč
29 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Tubifex Cichlid granulát 250 ml

Skladem 8
93 Kč
372 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata