B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Ostatní

Široký sortiment ze kterého si vybere to nejlepší každý chovatel. Ať už máte doma rybičku nebo nějaké hospodářské zvíře- tato kategorie je určena přímo vám.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

GILL´S zákazový / odpuzovací sprej 300 ml

Skladem > 30
148 Kč
493 Kč/l
Doprava zdarma

Energys Forte Krůta Midi (5.-12.týden, s antikokcidiky) 25 kg

není skladem
543 Kč
22 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Zob pro holuby 5 kg

Skladem 19
121 Kč
24 Kč/kg
Doprava zdarma

Krmítko

Skladem 22
382 Kč
Doprava zdarma

Psí pisoár design 3 dřevěný 60 cm

Skladem 4
990 Kč
Doprava zdarma

Nutri Mix PRASATA 3 kg

Skladem 11
195 Kč
65 Kč/kg
Doprava zdarma

KOI STRAWBERRY pellet kuličky, dóza 5 l

Skladem 28
199 Kč
40 Kč/l
Doprava zdarma

BIOSTAN kuře (do 6 týdnů) 5 kg

není skladem
133 Kč
27 Kč/kg
Doprava zdarma
Zboží na objednávku

Energys Klasik Nosnice sypká směs 25 kg

Skladem > 30
445 Kč
18 Kč/kg
Doprava zdarma

Tubifex Reptin BL (suchozemská želva) 250 ml

Skladem > 30
83 Kč
332 Kč/l
Doprava zdarma

KOI MIX mini pellet kuličky, sáček 5 l

Skladem > 30
132 Kč
26 Kč/l
Doprava zdarma

Emanox PMX 50 ml proti kokcidióze !CZ!

Skladem 26
150 Kč
3 000 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Vegetable Granulat 125 ml

Skladem 27
58 Kč
464 Kč/l
Doprava zdarma

Tubifex Alfa Tab 250 ml

Skladem 8
149 Kč
596 Kč/l
Doprava zdarma

Mouční červi JUKO, dóza 500 ml ( 80 g )

Skladem > 30
80 Kč
160 Kč/l
Doprava zdarma

Krmítko venkovní Finch talíř zelená

Skladem > 30
292 Kč
Doprava zdarma

Průchozí dvířka Small hnědá

není skladem
474 Kč
Doprava zdarma

Tubifex Beta Tab 250 ml

Skladem 12
141 Kč
564 Kč/l
Doprava zdarma
/seznamapi/postdata