B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

HerbalVet Immuno Superboost 100 ml

Skladem 2
689 Kč
6 890 Kč/l
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Sterilised Salmon 6 kg

Skladem 27
1 027 Kč
171 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

WC Lunis Big s vyvýšeným zadním okrajem

Skladem 30
190 Kč
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Kitten 6 kg

Skladem > 30
873 Kč
146 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Rabbit & Potato GF 6 kg

Skladem > 30
1 071 Kč
179 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Hairball 6 kg

Skladem 24
847 Kč
141 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

TufTuf Cat telecí, kapsička 100 g

Skladem > 30
12 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

TufTuf Cat krůta, kapsička 100 g

Skladem > 30
12 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

TufTuf Cat kuřecí srdce, kapsička 100 g

Skladem > 30
12 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

TufTuf Cat kachna, kapsička 100 g

Skladem > 30
12 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

TufTuf Cat kachna, kapsička 300 g

Skladem > 30
28 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

TufTuf Cat kuřecí srdce, kapsička 300 g

Skladem > 30
28 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

TufTuf Cat telecí, kapsička 300 g

Skladem > 30
28 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

TufTuf Cat krůta, kapsička 300 g

Skladem > 30
28 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Smart automatický dávkovač krmiva s WiFi a kamerou SYMPLEE DU3L-P

Skladem 4
2 291 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Automatický dávkovač krmiva tlačítkový SYMPLEE DU4L- K

Skladem 4
1 540 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Chat & Chat Cat Adult Chicken with Beef, kapsička 100 g

Skladem > 30
19 Kč
190 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Chat & Chat Cat Adult Chicken with Tuna, kapsička 100 g

Skladem > 30
19 Kč
190 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata