B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Vitar veterinae Artivit Forte prášek 70 g

Skladem 9
267 Kč 200 Kč
2 857 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

Vitar veterinae Artivit sirup 200 ml

Skladem > 30
392 Kč 294 Kč
1 470 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

PreVital kočka kuře a telecí v omáčce, kapsa 100 g (4 pack)

Skladem > 30
44 Kč 37 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %

Vitar veterinae Artivit sirup 500 ml

Skladem > 30
729 Kč 547 Kč
1 094 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

Dax Cat kousky hovězí, konzerva 830 g

Skladem > 30
41 Kč 36 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 12 %

Voskes Cat jelly cups želatinové košíčky s tuňákem a kuřetem 6 x 25 g Expirace 10/2026

Skladem > 30
97 Kč 78 Kč
520 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 20 %

Voskes Cat jelly cups želatinové košíčky s tuňákem 6 x 25 g Expirace 10/2026

Skladem > 30
97 Kč 78 Kč
520 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Sleva 20 %

Voskes Cat jelly cups želatinové košíčky s tuňákem a hřebenatkou 6 x 25 g Expirace 10/2026

Skladem > 30
97 Kč 78 Kč
520 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Doprodej
Zlevněné zboží
Sleva 20 %

Myška a míček pro kočky s catnipem sada bílo-zelená na kartě

Skladem 19
53 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Hračka pro kočky ve tvaru písmen s catnipem a černým čajem

Skladem > 30
48 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Hračka pro kočky s catnipem a zeleným čajem

Skladem > 30
44 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Hračka pro kočky myška s catnipem 5 - 6 cm

Skladem > 30
20 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Chobotnice pro kočky s catnipem 10 cm

Skladem > 30
42 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Hračka pro kočky spirálka 7 - 8 cm

Skladem > 30
24 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Hračka pro kočky s catnipem a pravou kávou

Skladem > 30
44 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Myška a míček pro kočky s catnipem sada bílo-fialová na kartě

Skladem 3
53 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Hračka pro kočky s catnipem a barevnými třásněmi

Skladem > 30
41 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Amanova Cat Adult White Fish & Quinoa LG 4 kg

Skladem 3
829 Kč
207 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata