B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Prestige Cat Sterilized Herring (Sleď) 1,5 kg

Skladem > 30
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Adult Salmon 1,5 kg

Skladem 5
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Sterilized Chicken 1,5 kg

Skladem 16
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Adult Chicken & Rice 6 kg

Skladem 27
837 Kč
140 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Sterilised Chicken 6 kg

Skladem > 30
864 Kč
144 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Housenka s ocáskem a rolničkou 40 cm

není skladem
48 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Hračka pro kočky kartáčové myšky na kartě 2 ks

není skladem
30 Kč
15 Kč/ks
Doprava zdarma
Novinka

Myška pro kočky s catnipem a barevným ocáskem

není skladem
19 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Myška s ocáskem a rolničkou 12 cm

není skladem
20 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Vábnička duhový ocásek s šustivým papírem a rolničkou 50 cm

není skladem
59 Kč
Doprava zdarma
Novinka

HerbalVet Immuno Superboost 250 ml

není skladem
1 347 Kč
5 388 Kč/l
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Sterilised Salmon 2 kg

není skladem
498 Kč
249 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

OPTIMAnova Cat Exquisite 6 kg

Skladem > 30
867 Kč
145 Kč/kg
Doprava zdarma

Smart automatický dávkovač krmiva s WiFi SYMPLEE DU4L-W

není skladem
1 841 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Avicentra Dřevěná podestýlka 20 l (11 kg)

Skladem > 30
243 Kč
12 Kč/l
Doprava zdarma

Avicentra Dřevěná podestýlka 10 l (5,5 kg)

Skladem > 30
128 Kč
13 Kč/l
Doprava zdarma

Mouční červi JUKO, sáček 5 kg

Skladem 9
1 292 Kč
Doprava zdarma

Prestige Cat Kitten Chicken 1,5 kg

není skladem
256 Kč
171 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata