B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Chat & Chat Cat Adult Chicken, kapsička 100 g

Skladem > 30
19 Kč
190 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Chat & Chat Cat Kitten Chicken, kapsička 100 g

Skladem > 30
19 Kč
190 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Chat & Chat Cat Sterilized Chicken with Turkey, kapsička 100 g

Skladem > 30
19 Kč
190 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Chat & Chat Cat Sterilized Chicken with Salmon, kapsička 100 g

Skladem > 30
19 Kč
190 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Adult Herring (Sleď) 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 19
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Sterilized Salmon 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 16
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Balíček pro kotě

Skladem 2
347 Kč 295 Kč
Doprava zdarma
Novinka
Sleva 15 %

Prestige Cat Adult Beef 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 16
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Sterilized Chicken 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 17
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Adult Salmon 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 8
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Sterilized Beef 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 11
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Kitten Chicken 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 2
1 408 Kč 1 154 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Sterilized Herring (Sleď) 10 kg + 1,5 kg ZDARMA

Skladem 22
1 378 Kč 1 127 Kč
98 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
Akce
Sleva 18 %

Prestige Cat Adult Beef 1,5 kg

Skladem 20
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Adult Herring (Sleď) 1,5 kg

Skladem 28
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Sterilized Salmon 1,5 kg

Skladem 21
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Sterilized Beef 1,5 kg

Skladem 8
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka

Prestige Cat Adult Chicken 1,5 kg

Skladem 23
250 Kč
167 Kč/kg
Doprava zdarma
Novinka
/seznamapi/postdata