B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

PreVital Fillet Selection kočka hovězí, kapsa 85 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
118 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

Vitar veterinae Multivitamin Forte 140 g

Skladem 22
227 Kč 170 Kč
1 214 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

PreVital kočka sterile játra v omáčce, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

PreVital kočka losos v omáčce, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

RENO Cat drůbeží 2 kg

Skladem > 30
106 Kč 80 Kč
40 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

Herba Max Collar Cat repelentní obojek, 42 cm (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 14
765 Kč 689 Kč
57 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

PROPESKO Cat hovězí a játra v omáčce, kousky 830 g

Skladem > 30
47 Kč 41 Kč
49 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

PreVital kočka sterile játra a drůbeží, kapsa 100 g (4 pack)

Skladem > 30
44 Kč 37 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %

Max Biocide Collar Cat repelentní obojek, kočka 42 cm (12 ks) SLEVA 10 % !CZ!

Skladem > 30
841 Kč 757 Kč
63 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

RENO Cat kuře, kousky 415 g

Skladem > 30
21 Kč 18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

Prevital kočka Junior jehně, krůta, losos a pstruh, kapsa 100 g (4 pack)

Skladem > 30
44 Kč 37 Kč
93 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %

Fypryst spot-on pro kočky 1 x 0,5 ml

Skladem 21
158 Kč 106 Kč
106 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 33 %

RENO Cat rybí, kousky 415 g

Skladem > 30
21 Kč 18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

Dax Cat kousky drůbeží, konzerva 830 g

Skladem > 30
41 Kč 36 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 12 %

PreVital kočka telecí v omáčce, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

PreVital kočka kuřecí, telecí a losos v omáčce, kapsa 100 g (12 pack)

Skladem > 30
109 Kč 95 Kč
79 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

Dax Cat hovězí & drůbeží ,kapsička 100 g (4 pack)

Skladem > 30
36 Kč 29 Kč
73 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 19 %

Dax Cat hovězí, vanička 100 g

Skladem > 30
14 Kč 12 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %
/seznamapi/postdata