B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

Bolfo 2,5 mg/g kožní sprej, roztok 250 ml

Skladem 4
426 Kč 383 Kč
1 532 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Dax Cat drůbeží, vanička 100 g

Skladem > 30
14 Kč 12 Kč
120 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

PROPESKO Cat hovězí, kuřecí, králičí a losos, kapsa 100 g (12 pack)

Skladem > 30
109 Kč 95 Kč
79 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

RENO Cat hovězí, kousky 415 g

Skladem > 30
21 Kč 18 Kč
43 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

RENO Cat hovězí a drůbeží, kapsa 100 g

Skladem > 30
11 Kč 9 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 18 %

Vitar veterinae DentON (redukce zubního kamene) 100 g

Skladem 14
395 Kč 296 Kč
2 960 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

Predator Ixo Protector s pinzetou

Skladem 29
171 Kč 154 Kč
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

PreVital Fillet Selection kočka kuře, kapsa 85 g

Skladem 26
12 Kč 10 Kč
118 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

RENO Cat hovězí se zeleninou, vanička 100 g

Skladem > 30
15 Kč 13 Kč
130 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

Vitar veterinae Artivit sirup s pumpičkou 1000 ml

Skladem > 30
1 169 Kč 877 Kč
877 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %

PROPESKO Cat hovězí, kuřecí, jehněčí a zvěřina, kapsa 100 g (12 pack)

Skladem > 30
109 Kč 95 Kč
79 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

PreVital Fillet kočka losos, kapsa 85 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
118 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

PreVital Fillet kočka hovězí a losos, kapsa 85 g (4 pack)

Skladem > 30
44 Kč 37 Kč
109 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 16 %

Herba Max Spot-on Dog & Cat repelentní kapky 5 x1 ml (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem > 30
1 529 Kč 1 376 Kč
115 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

RENO Cat hovězí / drůbeží, drůbeží / ryba, kapsa 100 g (4 pack)

Skladem > 30
37 Kč 30 Kč
75 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 19 %

RENO Cat drůbeží se zeleninou, vanička 100 g

Skladem > 30
15 Kč 13 Kč
130 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

RENO Cat rybí, kapsa 100 g

Skladem > 30
11 Kč 9 Kč
90 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 18 %

Filtr pro fontánu Trevi náhradní (4 ks)

Skladem 17
62 Kč 50 Kč
13 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 19 %
/seznamapi/postdata