B2B
X
Filtrovat podle ceny
Filtrovat podle skladu
Skladová zásoba
Filtrovat podle specifikací produktů
Akce
Značka
  • Zobrazit všechny hodnoty

Potřebujete poradit s výběrem zboží?

Pište objednavky@juko-krmiva.cz
Volejte
 
Po–Pá 8–16 hod
 

Dárek k nákupu

Dle vlastního výběru

Doprava zdarma

Při objednávce nad 990 Kč

99 % zákazníků nás doporučuje

Na Heureka.cz máme více než 2000 recenzí
s průměrným hodnocením 4,9 z 5

Chovatelské potřeby pro kočky

V chovatelských potřebách pro kočky najdete vše potřebné pro spokojený a zdravý život vaší kočky. K tomu nejdůležitějšímu patří kvalitní krmivo. Své kočce můžete dopřát bezkonkurenční krmivo značky IRONpet, OPTIMAnova nebo Amanova. Jsme přesvědčeni, že už nikdy nebude chtít jíst nic jiného. Své kočce můžete dopřát také skvělé pamlsky. Pro hodiny zábavy poslouží kočičí hračky. Základem jsou také kvalitní pelíšky které poskytnou vaší kočce kvalitní odpočinek. Pořiďte také toaletu. V této kategorii jistě naleznete vše pro správný a spokojený život vašeho mazlíčka.

zobrazit celý text...
minimalizovat text

PreVital kočka kuřecí 1,4 kg

Skladem > 30
121 Kč 93 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 23 %

PreVital kočka hovězí 1,4 kg

Skladem > 30
121 Kč 93 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 23 %

PreVital kočka tuňák 1,4 kg

Skladem > 30
121 Kč 93 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 23 %

PreVital kočka senior losos 1,4 kg

Skladem > 30
121 Kč 93 Kč
66 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 23 %

SHELMA Cat kuřecí, hovězí, kachní a krůtí, kapsa 85 g (12 pack)

Skladem > 30
126 Kč 109 Kč
107 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

SHELMA Cat kuřecí, hovězí, losos a treska, kapsa 85 g (12 pack)

Skladem > 30
126 Kč 109 Kč
107 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 13 %

SHELMA Cat kuře, hovězí, kachna a krůta, kapsa 85 g (4 pack)

Skladem > 30
50 Kč 43 Kč
126 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

SHELMA Cat kuře, hovězí, losos a treska, kapsa 85 g (4 pack)

Skladem > 30
50 Kč 43 Kč
126 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

SHELMA Cat losos a treska, kapsa 85 g (4 pack)

Skladem > 30
50 Kč 43 Kč
126 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 14 %

SMARTY exclusive silikátové stelivo jablko 7,6 l (4 ks) SLEVA 15 %

Skladem > 30
167 Kč 142 Kč
19 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

SMARTY exclusive silikátové stelivo 10 l AKCE 15 %

Skladem > 30
223 Kč 190 Kč
19 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 15 %

Smarty Tofu Cat Litter Green Tea podestýlka 6 l (6 ks) SLEVA 5 %

Skladem > 30
754 Kč 716 Kč
20 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 5 %

Smarty Tofu Cat Litter Original podestýlka bez vůně 6 l (6 ks) SLEVA 5 %

Skladem > 30
754 Kč 716 Kč
20 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 5 %

PreVital kočka sterile drůbeží v omáčce, kapsa 100 g

Skladem > 30
12 Kč 10 Kč
100 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 17 %

Max Biocide Spot-on Cat repelentní kapsle, kočka 5 x 1 ml (12 ks) SLEVA 10 % !CZ!

Skladem > 30
1 529 Kč 1 376 Kč
115 Kč/ks
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Max Cosmetic Animal Stop zákazový sprej 500 ml (10 ks) SLEVA 10 %

Skladem 1
3 039 Kč 2 735 Kč
5 470 Kč/l
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Serrano Snack Cat AntiHairball Salmon & Tuna 50 g (12 ks) SLEVA 10 %

Skladem 1
416 Kč 374 Kč
623 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 10 %

Vitar veterinae DentON (redukce zubního kamene) 50 g

Skladem > 30
256 Kč 192 Kč
3 840 Kč/kg
Doprava zdarma
Akce
Sleva 25 %
/seznamapi/postdata